29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Odesa, pērle pie Melnas jūras. VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

17. - 24. jūlijs
8 dienas | Ukraina
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Travel Island
no 399 € Rezervēt
1 vieta autobusā 399 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 514 €

Ceļojuma programma

Kijeva – Melna jūra – kafejnīca Franzole – Kriminālā Odesa – Konjaka muzejs un ražošana – Odesas tirgūs Privoz – atpūta pie Melnas jūras

8 dienas / visas naktis viesnīcas

VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts car Latviju, Lietuvu un Baltkrievijas Republiku. Nakšņošana viesnīcā pie Baltkrievijas Republikas un Ukrainas robežas, Gomeļas apkaimē.

2. diena
Brokastis. Brauciens pa Ukrainas teritoriju. Ekskursija Kijevā – ceļojums pa Ukrainas galvaspilsētas centra un vēsturisko Pečoru interesantākām un nozīmīgākām vietām. Ceļojums atklās Kijevas dažādas puses. Jūs apmeklēsiet svētvietas, kā arī vietas, kur norisinājās Ukrainas politiskā un sportiskā vēsture. Kijeva ir dievnamu kaskāde (Kijevas Pečoru klosteri, Mihaila klosteris, Kijevas Svētās Sofija katedrāle), Maidāna notikumu ģeogrāfija (Ševčenko bulvāris ar Ļeņina postamenta drupām, Hreščatik, Maidāns, Gruševska iela, Marijas parks, Augstākā rada) un pat futbola epicentrs – Lobanovska stadions. Pēc piesātinātas programmas atpūtīsimies Slavas laukumā, no kura paveras skaista Dņepras upes panorāma un Kijevas ainavas. Brīvais laiks Kijevā. Nakšņošana viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Turpinām ceļojumu uz Odesu. Izmitināšana viesnīcā. Atpūta Melnās jūras piekrastē. Nakšņošana viesnīcā.

4 diena
Brokastis – sātīgas un garšīgas! Ekskursija Odesā. Viena ekskursija Odesā aizstāj 2 stundas dzīves. Aritmētika ir tāda. Viena neparasta ekskursija Odesā – paildzina dzīvi par 1 gadu. Tas ir pierādīts fakts! Šo divu stundu laikā jūs redzēsiet Arkādiju un Franču bulvāri; Jūras staciju un Karantīna laukumu; divas šampaņas vīnu rūpnīcas un trīs teātrus; divas Arnauta ielas un trīs de Ribas pieminekļus; Odesas kinostudiju un simts vietas, kur filmēja daudzas iemīļotas filmas. Un tas, kamēr braucam autobusā… Tad dosimies stundas ilgā pastaigā. Ne jau tāpēc, lai jūs nogurdinātu, bet lai ļautu apskatīt tuvumā vai pat pataustīt: Voroncova un Šaha pili; māju ar vienu sienu un māju, kur plānoja nošaut Kotovski; Djuka pieminekli un pieminekli Jekaterinai ar favorītiem; Potjomkina kāpnes un jūru, pie kuras tās ved…
Un vēl kaut ko, un kaut ko citu. Ko tieši, pagaidām neteiksim, citādi jums būs garlaicīgi… Pusdienas, siltas, toties oriģinālas. Odesas virtuves kafejnīca atrodas «Mākslīgo minerālūdeņu» paviljona telpās, ko uzbūvēja 1826 g. pēc imperatora pavēles. Sākotnēji cilvēki te satikās, lai iedzertu, paēstu un patērzētu par dzīvi. Šodien tradīcija turpinās, uz kafejnīcu «Franzoļ» (“Франзоль”) cilvēki nāk pēc mājas ēdieniem un omulīgas gaisotnes dēļ. Brīvais laiks pilsētā. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Gardas brokastis. Ekskursija «Kriminālā Odesa». «Visu kontrabandu taisa Odesā, Mazajā Arnautu ielā», teicis Ostpis Benders. O jā, viņam bija taisnība! Jūs jau gaida «Moldavankā» un «Privoz» tirgū. Jūs vēro, jeb «Jums nav jāiet?» pie Gocmaņa un Miškas Japončika (Mihails Vinnickis, Benja Krik) mājas. Jūs izseko pa logiem, kur piedzima Džeims Bonds un Štirlics. Jūs vēlas redzēt turpat, kur defilēja Soņka Zelta Rociņa. Jūs vaicāsiet: kurš tad? Atbildēsim: mēs! Mēle niez, kā gribas par viņiem visiem pastāstīt. Atbrīvojiet mūs no tās, un ekskursijā jūs uzzināsiet par skaļajām afērām un aplaupīšanām, dzirdēsiet par Odesas noziedznieku atjautību un šarmu, redzēsiet vietas, kas saistītas ar iemīļotām filmām un Odesas kriminālo pagātni… Brīvais laiks. Suvenīru pirkšana, naudas tērēšana. Aicinām doties ceļojumā uz Ukrainas vienīgo Šustova konjaka muzeju. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet 5 zāles: 1. zāle – Konjaka nama «Shustoff» vēsture; 2.zāle – Konjaka spirtu ražošana un izturēšana mucās; 3.zāle – Šustovu dinastijas vēsture; 4.zāle – Odesas konjaka rūpnīcas vēsture. Kinozāle, kur redzēsiet filmu par leģendāra dzēriena vēsturi; 5.zāle – Ekspozīcija, jūs degustēsiet parastus konjakus un markas konjakus. Pēc ekskursijas un degustācijas varēsiet iegādāties «Shustoff» rūpnīcas produkciju firmas veikalā. Mums nav šaubu, ka ceļojums Šustova muzejā atstās siltās atmiņas uz ilgiem laikiem un Jūs atbrauksiet uz muzeju ne vienu reizi vien. Atgriešanās viesnīcā.

(Papildus izmaksas: Konjaka degustācija (no 6 līdz 34 gadiem izturēts) – 350 uah)

6. diena
Brokastis. «Privoz». Odesa sākas «Privoz» tirgū. «Privoz» – Odesas tirgu karalis. Tirgus ir gandrīz 200 gadus vecs, odesieši «taisa tirgu» šajā vietā ne tikai mantkarīgos nolūkos. Privoz apmeklējums neatpaliek no vizītes teātrī: te izspēlē drāmas un komēdijas, skatītāji t.i. pircēji, spēlē ne sliktāk par vadošajiem aktieriem – pārdēvējiem. Izskan tādas replikas, kā elpu aizrauj. Tā gan ir izrāde! Tirgus aizņem 8 hektārus lielu platību, tajā strādā ap 6 tūkstošiem pārdēvēju. Izvēle ir iespaidīga, nopirkt var jebko! Iesim gar dažādām tirdzniecības vietām: dārzeņi, augļi, gaļa, zivis, piena produkti u.c. Visu cieņu tirgum: priekšroka dabīgiem produktiem! Ekskursija tirgū ne tikai iepricinās ar skatu, bet arī sniegs iespēju nogaršot dažādus gardumus, parunāt ar Odesas tirgotājām, pavingrināties «odesiešu» valodā – šeit tā saglabājusies savā autentiskā veidolā. Atpūta pie jūras un viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Atvadāmies no Odesas. Tranzīts caur Ukrainas un Baltkrievijas Republikas teritoriju. Nakšņošana viesnīcā.

8. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Baltkrievijas Republikas, Lietuvas un Latvijas teritoriju. Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuveni – pusnakts.

Ceļojuma cena:
€ 399.00 (1 vieta autobusā)
€ 514.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 160.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Ceļojuma cenā ietilpst:
– Visas izbraukuma ekskursijas;
– Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
– Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
– Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
– Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 5€ (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
– Kojaka degustācija (no 6 līdz 34 gadiem izturēts) – 350 uah

SVARĪGI !!!
- Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
- Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
- Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
- Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki.
- Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
- Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
- Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.
1 vieta autobusā 399 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 514 €
piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL 160 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *