29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Hanzas pilsētas Vācijā. VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

1. - 4. maijs
4 dienas | Vācija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Travel Island
no 236 € Rezervēt
1 vieta autobusā 236 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 336 €

Ceļojuma programma

Maklenburgas ezeru reģions – ezera kruizs – Rebela – Mirova – Šverina – Lubika – Ribnica-Damgartena – Štrelazunda

4 naktis / visas naktis viesnīcas

VISAS IZBRAUKUMA EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CEĻOJUMA CENĀ

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju. Nakšņošana viesnīcā pie Vācijas un Polijas robežas.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens un «tūkstoš ezeru zemi» – Mēklenburgu! Šeit atrodas liels Mīrica ezers.Kruīzs ar kuģīti pa 4 ezeru kaskādi, kurus savieno šaurumi.
Pastaiga Rēbelē – pilsētā, kas atrodas Vācijas lielākā ezera piekrastē, kā arī Mīrovas pils parkā, kur atrodas slavenā Mīlestības sala.
Brauciens uz Priekšpomerāniju – Šverīnes pilsētu, kur atrodas šis apkaimes ievērojamākais apskates objekts – Šverīnes pils, kas atrodas uz salas, pašā Šverīnes ezera vidū. Pilī, starp ar ģimenes portretiem un zālēm, atrodas Mēklenburgas valdība. Nakšņošana viesnīcā.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Iepazīšanās ar neparastu Lībekas pilsētu, kura tika dibināta trīs reizes. Viss pilsētas centrs iekļauts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā, vairāk nekā 1000 ēkas ir arhitektūras pieminekļi. Gājēju ekskursiju vecpilsētā, kas atrodas uz salas, mēs sāksim pie pilsētas simbola – pie Holstena vārtiem (Holstentor). Garām kādreizējām sāls noliktavām dosimies uz Rātslaukumu, kur viduslaikos notika pilsētas zīmīgākie notikumi, iepazīsim vienu no Vācijas senākajiem un skaistākajiem Rātsnamiem. Apmeklēsim marcipāna muzeju, turpat veikaliņā varēsiet iegādāties un nogaršot šo slaveno Lībekas saldumu.
Nelielajā un klusajā pilsētā Ribnica Damgartena, kas atrodas pie divu kādreizējo hercogistu robežas, mēs apmeklēsim sieviešu klosteri, kur atrodas Vācijas lielākais dzintara muzejs. Pēc muzeja ekspozīcijas apskates, dzintara manufaktūrā varēs iegādāties vietējo meistaru darinātas dzintara rotas.
Par ekskursijas noslēdzošo punktu kļūs Štrālzundes pilsēta – UNESCO Pasaules kultūras mantojums. Hanzas laikos pilsēta bija ļoti bagāta, un līdz mūsdienām ir saglabājušies daudzi ķieģeļu gotikas pieminekļi, lepnas baznīcas un klosteru pagalmi. Gandrīz 800 gadus senā pilsētas vēsture ir piesātināta ar interesantiem notikumiem un personāžiem. Štrālzundes līča piekrastē atrodas mūsdienīgs okeanārijs, vēsturiskais burinieks «Biedrs» un Vācijas garākais piekartilts, kas ved uz Rīgenes salu. Ekskursijas noslēgumā nobaudīsim slaveno «Bismarka siļķi». Nakšņošana viesnīcā.

(Papildus izmaksas: Dzintaru muzejs – 8.50 €)

4. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju. Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks – pusnakts.

Ceļojuma cena:
€ 236.00 (1 vieta autobusā)
€ 336.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 80.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Ceļojuma cenā ietilpst:
– Visas izbraukuma ekskursijas;
– Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
– Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
– Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas:
– Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
– Kruizs pa Ezeriem – ;
– Dzintaru muzejs – 8.50 €

SVARĪGI!
– Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
– Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
– Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
– Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki.
– Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00-23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
– Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00-08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
– Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
– Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
– Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
– Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
– Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
– Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
– Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
– Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.
1 vieta autobusā 236 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 336 €
piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL 80 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *