29 700 300
67 700 300

Minska – pilsēta, kas pārsteidz! GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

16. - 18. novembris
3 dienas | Baltkrievija
Pēdējā iespēja!
Palikušas 4 vietas!
Valoda - latviešu/krievu
Sibus
no 149 € Rezervēt
Ceļojuma cena 149 €

Ceļojuma programma

Palikušas 4 vietas ceļotājiem, kuriem nav nepieciešama vīza. 

Minska. Mira. Nesviža. Delfinārijs. Cenā iekļauta 3h ekskursija Minskā!
1.diena «Baltkrievija un tās galvaspilsēta» 5:30 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Baltkrievija. Dienas otrajā pusē ierašanās Minskā. Iekārtošanās viesnīcā. Minska- jauna un mūsdienīgapilsēta, viena no drošākajām pilsētām Eiropā un pasaulē, skulptūru pilsēta. Pusdienu pauze. Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām (~ 3 stundas). Minskas vēsture, tās pagātne, tagatne un iespējamās nākotnes vīzijas. Uzvaras laukums un Uzvaras piemineklis, rātsnams, gubernatora māja, senlaicīgas baznīcas, klosteri. Apakšpilsēta un Augšpilsēta, Troices priekšpilsēta. Minskas bibliotēkas apmeklējums. Skata laukums, kurā apmeklētāji var nokļūt ar somu firmas “KONE” panormāmas liftu, kuram ir stikla siena. Baudiet skatu un lidojuma sajūtu! Bibliotēka atrodas skaistā vietā. No 73m augstā skatu laukuma paveras lieliskas skats, kas piesaista daudzus tūristus visos gadalaikos. Drīks fotogrāfēt un filmēt!
Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks. Iespēja doties uz ūdens atrakciju centru. Baltkrievijas pirmais ūdens izklaides parks, piektais lielākais Eiropā. Apmeklētājiem tiek piedāvāti iekšas un āra baseini, dažāda līmeņa kalniņi, ūdens atrakcijas lieliem un maziem. Akvaparka teritorijā atrodas SPA komplekss. Vairāk informācijas par akvaparku “Lebjažij”: www.waterpark.by Nakšņošna viesnīcā Minskā.

2.diena «Dzīvās leģendas» Brokastis. Ekskursija: Mira- Nesviža- Novogrudoka. Ekskursija uz Miras pili- vienu no Baltkrievijas viduslaiku arhitektūras pieminekļiem. Ekskursiju programma iepazīstinās ar šo ХVI-ХХ gs. vēstures un arhitektūras pieminekli- pils rašanās vēsturi, tās īpašniekiem un arhitektūras īpatnībam. Miras pils ansambļa komplekss ir iekļauts UNESCO vispasaules kultūras mantojuma sarakstrā. Nesvižas pilsēta 400 gadu garumā ir bijusi Radzivilu rezidence. Šeit redzēsiet Dieva Miesas baznīcu un pils ansambļa komkleksu. Aizgājušie laiki tiks izstāstīti leģendās, stāstos un slavenu cilvēku uzvārdos. Pusdienu pauze. Nesvižas pilsētas apskates ekskursija ar kājām un autobusu. Dieva Miesas baznīca- pirmā baznīcas Rečpospoļitas teritorijā. Šis piemineklis celts baroka stilā. Radzivilu Nesvižas atzara kapenes. Baznīcā ir saglabājušās darbojošās senās ērģeles. Sluckaja brama- vienīgie līdz mūsdienām saglabājušies pilsētas vārti, kas sagaida pilsētas viesus un iedzīvotājus, kas ierodas vecpilsētā no austrumu puses. Rātsnams- senākais līdz mūsdienām saglabājies rātsnams Baltkrievijā. UNESCO mantojuma sarakstā iekļautās Nesvižas pils un parka apmeklējums. Atgriešanās Minskā. Brīvais laiks.
Nakšņošana Minskā.

3.diena “ Ciemos pie lieliskajiem māksliniekiem...” Brokastis.
Iespēja doties izbraukuma ekskursijā uz brīvdabas muzeju- kultūras un sadzīves muzeju “Dudutki”. Muzejā apskatāma baltkrievu “šļahtas” sēta, kurā atspoguļota tradicionālie amati, izklaide un sadzīve. Šeit iespējams ne tikai aplūkot dažādu amatu meistaru dartbnīcas, galeriju un “putnu sētu”, bet arī izmēģināt spēkus meistara palīga amatā. Iespējams nogaršot tikko ceptu maizi, svaigi kultu sviestu, lauku sieru un lauku “samagonu”. Atgriešanās Minskā. 15:00 iepazīstiet ūdens dzīvnieku pasaules dzīvi viesojoties delfinārijā “Nemo”. Delfīnu šovs, ekzoteriums, akvariums, terrārijs. Ieejas biļete delfinārijā sniedz iespēju apmeklēt Zoo. Izbraukšana uz Latviju. Vēlu naktī atgriešanās Rīgā.
.  
Ceļojuma cenā iekļauts:
1 vieta autobusā;
transporta un ceļu izdevumi; grupas vadītāja pakalpojumi;
2 naktis viesnīcā Minskā; 2 brokastis viesnīcā (zviedru galds)
Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām vietēja gida vadībā(~ 3 stundas).

Papildus izdevumi:
Ekskursija uz kultūras un sadzīves muzeju “Dudutki” 25EUR.
Ekskursija: Mira - Nesviža 35EUR
Ekskursiju pakete 50EUR
Ieejas biļetes apskates objektos saskaņā ar programmu: 75BYN
(delfinārijs, Dudutki, Mira, Nesviža, bibliotēkas skata laukums).
Medicīniskā apdrošināšana atbilstoši vecumam un izvēlētajai programmai.
Grupas vīza 15EUR
Papildus vieta autobusā 45EUR
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās, ja ceļojat viens/a 40EUR
Vienu pusdienu cena: 15BYN (paredzētas 3 pusdienas)
Citi izdevumi, kas nav iekļauti sadaļā "Ceļojumu cenā iekļauts".

Braucienam uz Baltkrieviju nepieciešama vīza. Lai nokārotut vīzu nepieciešami šādi dokumenti:
Pase (derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma);
Pasē jābūt vismaz 2 brīvām lapām vīzas ielīmēšanai.
Fotogrāfija - 1gab. Izmērs 3,5x4,5cm. Krāsaina uz matēta papīra, balts fons, 70% no attēla ir seja.
Nepilngadīgām personām vajadzīga arī dzimšanas apliecība.
Apdrošināšana. Ceļojumā līdzi jāņem: pase un apdrošināšana. Nepilngadīgām personām līdzi jāņem dzimšanas apliecība (oriģināls), ja ceļo bez vecākiem, līdzi jābūt arī notariāli apstiprinātai pilnvarai. Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu un ilgumu. Ceļojuma cenā iekļauti visi nodokļi, to skaitā PVN.

Ceļojums plānots 40 cilvēku grupai.

Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu  (pagarināt vai izbeigt pirms norādītā laika)

 

Uzmanību!

1. Neatkarīgi no ceļotāja vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei (LR pilsoņiem ceļojot ES, EEZ un Šveices konfederāfijas terirorijā, Melnkalnē un Horvārijā).
2. Ja ceļojumā dodas bērns (līdz 18 g.v.), līdzi ieteicams ņemt arī dzimšanas apliecību. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, līdz skolas vecumam līdzi jābūt arī notariāli apstiprinātai pilnvarai (vēlams tulkotai arī krievu un/vai angļu valodā). Skolas vecumu sasniegušiem bērniem, jāievēro gada 3. augusta Ministru kabineta noteikumu Nr. 721 “Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu” prasības.
3. Nepilngadīga personas var doties ceļojumā tikai ar pavadošo personu, kas uzņemas pilnu atbildību par nepilngadīgo personu.
4. Tūrisma operatoram ir tiesības mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību vai nepieciešamības gadījumā aizvietot ceļojumu programmā minētos objektus ar līdzvērtīgiem.
5. Tūrisma operators neatbild par trešo personu sniegtajiem pakalpojumiem.
6. Tūrisma operators nav atbildīgs par apskates/izklaides objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
7. Ierašanās laiks plānotajās naktsmītnēs kā arī atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar ceļa remonta darbiem, laikapstākļiem vai neparedzētām situācijām ceļā. Tūrisma operators nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu ierašanās/ atgriešanās laiku.
8. Ja klients pirms brauciena nav veicis papildus pakalpojumu apmaksu (piem.,restorānu, kuģīti, ieejas biļetes u.c.), tūrisma operators negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
9. Grupas vadītāja pienākumi ir organizēt ceļojuma programmas izpildi saskaņā ar tūrisma operatora izsniegto programmu, organizēt vietējo objektu apmeklējumu, sniegt nepieciešamo informāciju. Īpašās situācijās grupas vadītāja pienākums ir novērtēt situāciju un pieņemt lēmumu par ceļojuma norises izmaiņām, saīsināšanu vai turpināšanu par to informējot ceļotājus.
10. Grupas vadītājs nepilda gida funkcijas, kā arī nepilda individuālus pieprasījumus, ja vien nav norādīts citādāk.
11. Ieejas biļetes objektos, vietējā gida pakalpojumi un citi atpūtas piedāvājumi ir par papildus samaksu, ja nav norādīts savādāk. To cena var mainīties atkarībā no valūtas kursa vai pakalpojuma sniedzēja veiktu cenu izmaiņu.
12. Tūrisma operators nav atbildīgs par neuzmanīgu un paviršu iepazīšanos ar ceļojuma programmu.
13. Tūrisma operators nav atbildīgs par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.
14. Plānotais autobuss var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās.
15. Grozījumi ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

 

Ceļojuma cena 149 €
Medicīniskā apdrošināšana līdz 64 g.v. 3.80 €
Medicīniskā apdrošināšana no 65g.v. līdz 71 g.v. 7.60 €
Medicīniskā apdrošināšana no 71 g.v. 11.40 €
Grupas vīza (vienam cilvēkam) 15 €
2.Ekskursija uz kultūras un sadzīves muzeju “Dudutki” 25 €
Papildus vieta autobusā 35 €
1.Izbraukuma ekskursija: Mira- Nesviža 35 €
Piemaksa par vienvietīgu nummuru viesnīcā, ja ceļojat viens/a (SINGL) 40 €
Ekskursijas pakete (1.+2.) 50 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *