29 700 300
67 700 300

Akvaparks «Tropikana» Belostokā! GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

5. - 6. oktobris
2 dienas | Polija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Sibus
no 89 € Rezervēt
Ceļojuma cena 109 €
Akcijas cena 89 €

Ceļojuma programma

1.diena 6:00 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Ierašanās Belostokā. Iekārtošanās viesnīcā. Ekskursija pa pilsētu (ekskurisja pieejama, ja pieteikušīes min.15 cilvēki). Brīvais laiks. Izbaudiet akvaparku "Tropicana" (8:00-10:00), veselības un skaistumkopšanas salonu, kafejnīcu un restorānu.
Pusdienas/vakariņas - zviedru galds no 14:00 - 20:00 (1h, laiku nosaka viesnīca). Nakts klubs no 21:00 līdz 2:00 Nakts viesnīcā «Gołębiewski»4*

2.
diena Brokastis.  6.30:00-10:30 brīvais laiks. Jums ir iespēja vēlreiz apmeklēt akvaparku vai pavadīt laiku pēc jūsu izvēles. Viesnīcas numuru atbrīvošana līdz 12:00. Atgriešānās Rīgā vakarā.

Cenā ietilpst:
Viena vieta autobusā,
1 nakts viesnīca 4****:
2-viet.numurs (2 atsevišķas gultas);
3-viet.numurs (2 atsevišķas gultas + saliekams dīvāns-sofa);
1 vakariņas „zviedru galds”,
1 brokastis „zviedru galds”.
Akvaparka un nakts kluba apmeklējums.
Viesnīcas «GOŁĘBIEWSKI»**** akvaparkāsaunas, baseini, ūdens atrakcijas, sniega ala un sāls ala.

Ceļojums plānots 40 cilvēku grupai.

Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu  (pagarināt vai izbeigt pirms norādītā laika)

 Uzmanību!

1. Neatkarīgi no ceļotāja vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei (LR pilsoņiem ceļojot ES, EEZ un Šveices konfederāfijas terirorijā, Melnkalnē un Horvārijā).
2. Ja ceļojumā dodas bērns (līdz 18 g.v.), līdzi ieteicams ņemt arī dzimšanas apliecību. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, līdz skolas vecumam līdzi jābūt arī notariāli apstiprinātai pilnvarai (vēlams tulkotai arī krievu un/vai angļu valodā). Skolas vecumu sasniegušiem bērniem, jāievēro gada 3. augusta Ministru kabineta noteikumu Nr. 721 “Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu” prasības.
3. Nepilngadīga personas var doties ceļojumā tikai ar pavadošo personu, kas uzņemas pilnu atbildību par nepilngadīgo personu.
4. Tūrisma operatoram ir tiesības mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību vai nepieciešamības gadījumā aizvietot ceļojumu programmā minētos objektus ar līdzvērtīgiem.
5. Tūrisma operators neatbild par trešo personu sniegtajiem pakalpojumiem.
6. Tūrisma operators nav atbildīgs par apskates/izklaides objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
7. Ierašanās laiks plānotajās naktsmītnēs kā arī atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar ceļa remonta darbiem, laikapstākļiem vai neparedzētām situācijām ceļā. Tūrisma operators nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu ierašanās/ atgriešanās laiku.
8. Ja klients pirms brauciena nav veicis papildus pakalpojumu apmaksu (piem.,restorānu, kuģīti, ieejas biļetes u.c.), tūrisma operators negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
9. Grupas vadītāja pienākumi ir organizēt ceļojuma programmas izpildi saskaņā ar tūrisma operatora izsniegto programmu, organizēt vietējo objektu apmeklējumu, sniegt nepieciešamo informāciju. Īpašās situācijās grupas vadītāja pienākums ir novērtēt situāciju un pieņemt lēmumu par ceļojuma norises izmaiņām, saīsināšanu vai turpināšanu par to informējot ceļotājus.
10. Grupas vadītājs nepilda gida funkcijas, kā arī nepilda individuālus pieprasījumus, ja vien nav norādīts citādāk.
11. Ieejas biļetes objektos, vietējā gida pakalpojumi un citi atpūtas piedāvājumi ir par papildus samaksu, ja nav norādīts savādāk. To cena var mainīties atkarībā no valūtas kursa vai pakalpojuma sniedzēja veiktu cenu izmaiņu.
12. Tūrisma operators nav atbildīgs par neuzmanīgu un paviršu iepazīšanos ar ceļojuma programmu.
13. Tūrisma operators nav atbildīgs par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.
14. Plānotais autobuss var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās.
15. Grozījumi ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Vienu dienu pirms brauciena lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un gida telefona numuru!!!
Ceļojuma cena 109 €
Akcijas cena 89 €
Medicīniskā apdrošināšana AS BAN ceļojuma laikā ārzemēs personam līdz 64 g.v. 1.90 €
Medicīniskā apdrošināšana As BAN ceļojuma laikā ārzemēs personam no 65 līdz 70 g.v. 3.80 €
Medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā personai no 71 g.v. 5.70 €
Ekskursija pa Belostoku ar vietējo gidu 8 €
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā, ja ceļojat viens/a 20 €
Papildus vieta autobusā 35 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *