29 700 300
67 700 300

Tallina un Jūras muzejs

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

9. novembris
1 diena | Igaunija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Nikos Travel
no 21 € Rezervēt
Pamatcena 21 €

Ceļojuma programma

Pl. 07:00 izbraukšana no Rīgas. Jūras muzeja apmeklējums. Gigantiska celtne Hidroplānu angārs jūras krastā aiz Patarei cietokšņa ir pārvērsts aizraujošā, ļoti modernā Jūras muzejā. Igauņi to sauc sarežģīti: Lennusadam, Seaplane Harbour museum. Muzeja vide aizrauj elpu neatkarīgi no apmeklētāja gadu skaita. Tajā redzams viss, ko cilvēki radījuši jūras braukšanai un karošanai virs un zem ūdens. Starp grīdu un griestiem iekārta īsta zemūdene, ko var izpētīt no iekšienes, un tas ir tikai sākums. Ekskursija pa viduslaiku vecpilsētu: Augšpilsēta – skatu laukumi, Doma baznīca, Saeimas nams, un Lejpilsēta – Tallinas Rātsnams - vienīgais saglabātais gotikas Rātsnams Ziemeļeiropā. Pacelšana uz Rātsnama torni, no kura paveras lielisks skats uz Vecpilsētu, Aptieka, Lielā ģilde, Mazā ģilde, Resnā Margarita. Brīvais laiks patstāvīgai pastaigai pa Tallinu. Laiks nobaudīt igauņu nacionālus ēdienus. Ceļš uz mājām, vēlu vakarā ierašanās Rīgā. 

Cenā iekļauts: 

- Brauciens komfortablā autobusā; 
- Gida-grupas vadītāja pakalpojumi.


Papildu izdevumi: 
- Ekskursijas pakete: pieaugušajiem - 21 EUR; bērniem, studentiem, pensionāriem - 13 EUR (Jūras muzejs, kājāmgājēja un autobusa apskates ekskursija Tallinā);
- Personīgie tēriņi (t.sk. apdrošināšanas polise)


Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 12.02.2019 pieejamās informācijas.
Pamatcena 21 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *