29 700 300
67 700 300

Kaļiņingrada

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

18. - 20. oktobris
3 dienas | Krievija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Indi
no 115 € Rezervēt
base 150 €
akcija 115 €

Ceļojuma programma

     Bezmaksas elektroniskā vīza  !    Dzintara  zeme :  Kaļiņingrada , Svetlogorska Zeļenogradska,        Jantarnij, Kuršu kapa.                                             Jūras gaiss, vācu forti, dzintars, svaigi brūvēts alus un senlaicīga arhitektūra gaida jūs!  Jūs varēsiet pastaigāties pa bruģētajām, šaurajām, senatnīgajām Kaļiņingradas ieliņām, apbrīnot vācu “kirhes” un iziet cauri kastaņu alejai pie upes.

 

Šajā ekskursijā jūs apmeklēsiet Kaļiņingradas apgabala pērli – Kuršu kāpu, iepazīsieties ar piekrastes pilsētām – Svetlogorsku, Zeļenogradsku un Jantarniju.

 1. diena. 6:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Kaļiņingradā un iekārtošanās viesnīcā. Pusdienu pauze viesnīcā (pēc izvēles – 5 EUR). Piedāvājam interesantu apskates ekskursiju pa Kaļiņingradu. Jūs iepazīsiet pilsētas unikālo veidolu, kurā savijušies dažādi laikmeti – no viduslaikiem līdz mūsdienām: katedrāle (tikai no ārpuses), etnogrāfiskā kompleksa “Ribnaja derevņa” panorāma, vācu grezno villu rajons – Amalienau, Marcipāna muzejs ar degustaciju. Gidi parādīs jums galvenos apskates objektus un arī tādas pilsētas pērles, kuras jūs diez vai atradīsiet patstāvīgi!                                       Nakts viesnīcā Kaļiņingrada.                                                                             2.diena. Brokastis. Izbraukšana uz Svetlogorsku un Jantarnij. Šīs pilsētas atrodas Baltijas jūras krastā. Iepazīšanās ar ciemu Jantarnija, kuru pirms kara dēvēja par Palmnikeni. Šeit atrodas pasaulē lielākā dzintara atradne. Ekskursijas gaitā Jus redziesiet : Bekera parku, kādreizējā protestantu baznīcu-pašlaik ir pareizticīgo baznīcu , Annas  raktuve     .                  Vēlāk mēs iepazīsimies ar  Svetlogorskas-Raušenas apskates objektiem. Jūs apburs senatnīgā arhitektūra un jūs redzēsiet arī “KVN  vai Jautro un atjautīgo kluba” māju. Jus varēsiet nokāpt līdz jūrai, kur atpūtnieku ērtībai ierīkota promenāde. Dzintara rotu izgatavošanas pie privata meistara-  lieliska iespēja paskatities, ka tas notiek. Ekskursijas laikā jums būs iespēja tuvāk iepazīties ar dzintara izgatavošanu, kā arī iegādāties suvenīrus .     Iepirkšanās, dzintara veikali.                Atgriešanās Kaļiņingradā.                                      Brīvais laiks.         Var apmeklēt Dzintara muzeju  vai  Pasaules Okeana muzeju .   Pilsētas centrā ir daudz veikalu, izklaides un tirdzniecības centru, suvenīru veikaliņu un restorānu, kas piedāvā visdažādāko virtuvju ēdienus.  Vai  doties pavadīt laiku kādā krodziņā: «Пивовар», «Хмель»  TC Клевер,«Брикас» в TC Европа.                                                                        Nakts viesnīcā Kaļiņingrada.                                                                                3.diena. Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas un došanās mājup. Pa ceļam apmeklēsim Zeļenogradsku un Kuršu kāpu. Pastaiga pa Zeļenogradsku, iespēja apmeklēt tirdzniecības centru, unikālo Kaķu muzeju Murarium , ieturēt maltīti kādā no neskaitāmajām kafejnīcām un iegādāties suvenīrus.       Iepazīšanās ar Kuršu kāpu, kuru ilgā laika periodā veidojusi jūra un vējš. Tā ir unikāla un gleznaina vieta, kas iekļauta UNESCO pasaules mantojuma objektu sarakstā. Gids jūs pavadīs uz Efa kāpas skatu laukumu, no kurienes paveras fantastisks skats uz piekrastes priedēm, līci un smilšu tuksnesi. Jums pastāstīs par Dejojošā meža mīklu un to, kādēļ kokiem ir tik dīvainas formas. 

Jums būs iespēja iegādāties kūpinātas zivis, kuras vēl iepriekšējā dienā peldējušas līcī, un ieturēt maltīti zivju restorānā. Pusdienas krodziņā  Ribačijas ciemā.  Zivju ēdienu pusdienas par papildu samaksu - no 550 rub. par personu (pēc vēlēšanas). 

  Ceļš mājup.  Vakarā ierašanās Rīgā. 

Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizde­vumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta. 

 Brauciena cenā ietilpst: 

 • brauciens ar komfortablu autobusu;
 • Ceļu nodokli
 • nakšņošana  2 naktis  3*viesnīcā  Kaļiņingrada  2 vietīgi  numuri ar visam  ērtībām;
 • 2 brokastis viesnīcās;
 • grupas vadītājas pakalpojumi   

             Papildus izdevumi: 

 • Latvijas Republikas pilsoņiem tiek noformēta elektroniskā vīzа uz Kaļiņingradu https://evisa.kdmid.ru/ -patstavīgi * vai INDI palīdzība elektroniskās vīzаs noformēšanā -  5 eiro/cilv.    ( + 1 foto)
 • veselības apdrošināšana (lidz 65 g.)   -   3  

  apskates ekskursijas ar vietējiem  gidiem    ( krievu valodā )

- Kaļiningrada                                                  10 e                                     

 - izbraukuma eksk . Jantarnij-Svetlogorska      35 e

 - ekskursija Kuršu kapa                               10 e

       Bērniem līdz 12 g. atlaide par eksk . - 30 %   

 • IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi** jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10%.
 • Atlaides nesummējas.

 **Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursiju paketē un tiek apmaksātas uz vietas.

Ieiejas biļetes  :

  Marcipana muzejs ar degustāciju                          350 rub/ 5 e 
  Dzintaru muzejs                                                   350 rub / 5e 
  Dzintara rotu izgatavošanas pie privata meistara   300 rub/  4.5 e
  Pasaules okeana muzejs                                       350 rub/   5 e
  Kaķu muzejs Murarium                                        280 rub/ 4 e
  pusdiena Kaļiņingrada viesnīca Pēc vēlēšanas     5 e
  pusdiena Kuršu kapa Pēc vēlēšanas                      8 e 
  Prāmju biļetes ar ekologisk.nodokļi   Kurša kapa          5 e

Valūta  –krievijas rublis  1 eur = ~70.3  RUB

 • vienvietīgs numurs viesnīcās: piemaksa 25 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā
 • papildus vieta autobusā: 50 EUR;

 Iesakām ņemt līdzi ~100 EUR ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos; • pilsētas sabiedriskais transports. 

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

Pase, kas derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma.

Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja.

LR pilsoņu pases, kas izdotas līdz 30.06.2002, sākot ar 01.07.2008. nebūs de­rīgas braucie­niem uz ārzemēm!  

     *Noformējot patstāvīgi e-vīzu uz Kaļiņingradu, katrs tūrists pats ir atbildīgs par tās pareizu noformēšanu. Gadījumā, ja vīza nav noformēta pareizi, klients pats atbild par radušies finansiālajiem zaudējumiem. 

Klients pats ir atbildīgs par to, lai e-vīza būtu izdrukāta (papīra formā)  un pieejama visu ceļojuma laiku. 

base 150 €
akcija 115 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *