29 700 300
67 700 300

Piedzīvojumi zelta rudenī BALTKRIEVIJĀ! Rietumnieciskā un romantiskā GRODŅA ! Uz Augustovas kanāliem! GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

4. - 6. oktobris
3 dienas | Baltkrievija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Skaisto Skatu Aģentūra
no 210 € Rezervēt
Pamatcena 210 €

Ceļojuma programma

2019. gada 04.- 06. oktobrī,
piektdiena -> svētdiena
 
Jauni piedzīvojumi Baltkrievijā!
Zelta rudens GRODŅĀ!
Jauks izbrauciens ar kuģīti Augustovas kanālos!
 
BEZ VĪZAS!    
Uzmanību! Baltkrievijā ekskursijas noritēs krievu valodā
 
 
1.diena. 4.10.2019. piektdiena
Pl. 6:30 pulcējamies, 6:45 izbraucam no Aspazijas bulvāra 5, Rīgā.
Ceļš cauri Lietuvai ar 1-2 WC pauzēm, LT – BEL robežas šķērsošana.

Ierašanās Grodņā.
Jūs tiksiet aicināti organizētās pusdienās (iekļautas ceļojuma cenā).

Grodņa - pilsētas apskates ekskursija. Rietumnieciskā un baltkrievu romantiskā skaistule, viena no senākajām Baltkrievijas pilsētām GRODŅA atrodas pie pašas Polijas / Lietuvas robežas un zināma kopš 1127.gada! Cauri pilsētai plūst Nemuna – upe, kas vieno baltkrievus un lietuviešus. Pilsēta vienmēr bijusi ievērojams tirdzniecības, amatniecības un mākslas centrs. 
    
Šodien Grodņa ir ne vien apgabala administratīvais centrs un nozīmīgs transporta mezgls, bet arī intriga ceļotājiem – divas pilis, krāšņas dažādu konfesiju baznīcas,
vecpilsētā labi saglabājusies senā 2-3 stāvu apbūve ar jaukiem mansardiem. Pilsēta lepojas ar iekoptiem parkiem, gājēju ieliņām un neskaitāmiem omulīgiem krodziņiem un iepirkšanās centriem.
 
Pilsētu rotā Koložas baznīca – celta 12.gs., izmantojot dažādu krāsu laukakmeņus un flīzes, kas veido neparastus ornamentus un simbolus. Unikāla ir Dievnama akustika, kas panākta  ar neparastu būvniecības paņēmienu.

Pilsētas lepnums – Sv.Franciska Ksavera katedrāle - viena no trim Baltkrievijā, kurai piešķirts goda tituls – bazilika minoris; krāšņā pareizticīgo katedrāle un valstī vienīgā } Sv. Jāņa luterāņu baznīca!
 
Vecā un Jaunā pils.
Pirms Polijas iekļaušanas Krievijas impērijas sastāvā, Grodņā no valdnieka troņa atteicās pēdējais poļu monarhs Staņislavs Poņatovskis.
 
Brīvais laiks pilsētā, suvenīriem, iepirkumiem.
Nakts Grodņas viesnīcā pašā centrā! 2vietīgi nr.
 
2.diena. 5.10.2019. sestdiena

Pēc brokastīm viesnīcā no rīta izbrauksim neparastā ceļojumā pa Augustovas kanāliem. Pa ceļam uzzināsim - kas ir forti u.c., stāstus, vizināsimies ar kuģīti; 
 
Augustovas kanāls pieder divām valstīm – Polijai un Baltkrievijai. Kanāla trase izveidota pa pēcledāja ieplakām un ielejām 19. gs.1.p., savienojot Vislu un Nemunu un radot plašākas iespējas kuģniecībai un koksnes transportēšanai. Ūdens līmeni kanālā regulē ar 18 slūžas. Baltkrieviem pieder 3 slūžas – Ņemnovo, Dombrovka un Volkušeka.
 
Mūsdienās kanāls kalpo tūristiem un 2006.g. kanāls iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma kandidātu sarakstā!
Dosimies izbraucienā ar kuģīti, izbaudīsim Ņemnovo slūžu darbību un zelta rudens krāsas kanāla krastos!
 
Grodņas rajonā ir jauki ciematiņi un… lauku muižas, kas mūsdienās, iegūstot jaunus saimniekus, pārtop par lieliskām atpūtas vietām. Iegriezīsimies muižnieku Gursku muižā.
   
Šī dzimta bija gan bagāta, gan izglītota, gan veiksmīga – attīstīja uzņēmējdarbību un bija arī mecenāti. No lielā muižas kompleksa saglabājusies kungu māja un dažas saimnieciskās ēkas. Parkā saglabājusies neliela dižskābāržu – skabārzū alejas daļa.
Viesosimies muižā un nobaudīsim tēju!
 
Pārbrauciens līdz kādai senai un kādreiz Krievijas impērijā vismazākajai pilsētiņai. Kādai? Tas lai paliek mazs noslēpums!
Agropilsētiņa atrodas pašā Polijas pierobežā. Kādreiz te bijušas vējdzirnavas, ķieģeļceplis un sinagoga. Te joprojām atrodas Jaunavai Marijai veltīta katoļu baznīca, kas glabā 5 skaistus altārus.
Agropilsētiņas lepnums ir Tautas kultūras un amatniecības centrs!
 
Iepazīsim koka tautas instrumentu dažādību, kurus radījis meistars  M.Skrambļevičs. Viņa veikums iekļauts Baltkrievijas nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā, tāpat kā N.Kovoļkovas tradicionālie izšuvumi.
 
Pusdienas kopā ar folkloras ansambli!
  
Baudīsim šī reģiona tradicionālos ēdienus un dzērienus!  Mācīsimies spēlēt baltkrievu mūzikas instrumentus un kādu jautru tautas danci!

Ap pl. 17.00 atgriešanās Grodņā.
Brīvs vakars iepirkumiem, kultūras pasākumu, krodziņu un pilsētas baudīšanai…
Nakts viesnīcā Grodņā.

3.diena. 6.10.2019. svētdiena
  
Brokastis viesnīcā.

Grodņas lepnums - Leļļu teātris, tajā izveidots neparasts Teātra leļļu muzejs. Meistars L.Bikovs, kas ir Baltkrievijā atzīts mākslinieks.
   
Ekskursija Leļļu teātrī un muzejā un neliela izrāde tieši mūsu grupai !! (iekļauts cenā).    
 
Pēcpusdienā izbrauksim uz Rīgu, LT/ BEL robeža un atgriešanās Rīgā,– ap pl. 22:00 / līdz pusnaktij.
 
(viss atkarīgs no mums veiksmīgas robežkontroles).

Cena: 210 €    VISS IEKĻAUTS!
 
Cenā iekļauts:
tūristu klases autobusa noma, pavadošā grupas vadītāja / gida pakalpojumi, vietējo gidu pakalpojumi krievu valodā, pusdienas pirmajā dienā; naktsmājas ar brokastīm - viena vieta vienvietīgā vai divvietīgā numuriņā,  apmeklējumu vietu biļetes un degustāciju izmaksas, vēlās pusdienas otrajā dienā - baltkrievu stilā; dokumentu noformēšana bezvīzas režīmam šajā braucienā, autoceļu uc nodokļi, ceļojuma apdrošināšana.

Cenā nav iekļauts: vakariņas, trešās dienas pusdienas un citi personīgie izdevumi.

Piemaksas:
Piemaksa par garantētu vienvietīgu numuriņu viesnīcā 40 €
Piemaksa par papildvietu autobusā 50 €.
 
Svarīgi! Izbraucot no valsts, katram ceļotājam nepieciešama derīga pase!
 
Pasēm jābūt ar derīguma termiņu ne mazāku kā 3 mēneši pēc atgriešanās. Nav derīgas pases, kas izsniegtas ar derīguma termiņu uz 50 gadiem.

Dokumenti:
Dokumentu noformēšanai bezvīzas režīmam nepieciešams birojā iesniegt pases kopiju (krāsainu) vai iesūtīt e-pastā ieskenētu.
 
Jauki ceļot kopā ar Jums!
Grupas vadītāja Daiga Dūniņa.
Pamatcena 210 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *