29 700 300
67 700 300

Dienvidanglijas pilis un dārzi

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

12. - 17. maijs
6 dienas | Lielbritānija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jēkaba ceļojumi
no 1 230 € Rezervēt
par vienu vietu divvietīgā numurā 1 230 €

Ceļojuma programma

Rīga  Londona – Tauntona – Bāta – Čedaras aiza – Somerseta – Eksmūra – Eksetera – Torkī – Ēdene Hīvera – Londona  Rīga

Vai šis ceļojums Tev ir piemērots?

 • Ceļojums dabas un vēstures cienītājiem;
 • Ceļojuma laikā iespējams lietains laiks;
 • Grupas vadītāja un gide ir no Latvijas.
1. DIENA, OTRDIENA 12.05. RĪGA – LONDONA  TAUNTONA

Plkst. 06:00 pulcēšanās Rīgas lidostā. 07:50 lidojums Rīga – Londona. Ierašanās Lielbritānijā un dosimies uz valsts lielāko pilsētu - Londonu. Viena no pasaules aktīvākajām un zināmākajām pilsētām piedāvā tās viesiem dažādas apskates vietas. Daļa dienas pilsētas apskate ar Vestminsteras abatiju, Parlamenta ēku un slaveno Big Ben torni. Arī Bekingemas pils un Trafalgara laukums ir daļa no Londonas slavenākajiem punktiem. Dienas otrajā pusē pārbrauciens uz Anglijas dienvidaustrumiem – Tauntonas pilsētu. Nakts viesnīcā pie Tauntonas.

2. DIENA, TREŠDIENA 13.05. TAUNTONA – BĀTA – ČEDARAS AIZA – SOMERSETA  TAUNTONA

No rīta brokastis un pēc tā sāksim iepazīt Bātu– pirmo kūrortu kur jau tālā senatnē karsto avotu tuvumā senie romieši uzbūvēja pirtis. Romantiskais vecpilsētas centrs šajā senajā pilsētā, kas lepojas ar savu arhitektūru un vilina ar savu košumu un radošo garu. Pēc tā dosimies uz Čedaras aiza- šaura, līkumota ieplaka, ko no abām pusēm ieskauj 120 m augstas kaļķakmens klintis. Čedaras aiza ir Anglijas lielākais kanjons un tur atrodas arī "Čedaras alas". Somerseta ir viena no nedaudzajām Anglijas grāfistēm, kuras iedzīvotāji joprojām ar tradicionālām metodēm darina īstu lauku sidru, ko vietēja dialektā dēvē “ scrumpy”. Pēc tās apmeklējuma atgriešanās Tauntonā. Nakts viesnīcā pie Tauntonas.

3. DIENA, CETURTDIENA 14.05. TAUNTONA – EKSMŪRA – EKSETERA  TORKĪ

Pēc brokastīm turpināsim iepazīt Anglijas daba un pilsētas. Somersetas apgabalā mežos uzņemti kadri filmai par Robinu Hudu. Šeit plešas viens no lielākajiem un krāšņākajiem Dienvidanglijas dabas parkiem – Eksmūra. Pakalni un ielejas, šauri un līkumoti ceļi, koku sienas un čalojoši strauti. Iepazīsim Eksmūras dabas parku! Pēc tā ceļosim uz Ekseteru -  Devonas grāfistes centru, rosīgu, ļaužu pilnu pilsētu ar savu īpašo šarmu un raksturu. Pastaiga pa vēsturisko centru. Pārbrauciens uz Anglijas rivjēras kūrortpilsētu Torkī. Nakts viesnīcā Torkī.

4. DIENA, PIEKTDIENA 15.05. TORKĪ – KORNVOLA – LENDSENDA  TORKĪ

Pilnas dienas izbraukuma ekskursija uz maģisko Kornvolu, kas vilina ar kilometriem garu piekrasti, kūrortiem ar smilšainām pludmalēm un nomaļiem līčiem. Svētā Maikla kalns ar pili 70 m augstumā virs jūras līmeņa. Uz salu nokļūsim, ejot pa oļu ceļu vai paisuma laikā braucot ar laivām. Interesanti, ka tieši pretī Francijas pusē atrodas ļoti līdzīgais Sentmišela kalns. Stāvs kāpiens līdz pilij un ekskursija pa pili. Brauciens līdz tālākajam Lielbritānijas rietumu punktam Lendsenda ragam jeb „pasaules malai”.  Šī vieta ir Lielbritānijas tālākais rietumu punkts, kas vilina apmeklētājus ar nedaudz mežonīgu, bet iespaidīgu ainavu. Jums priekšā, cik vien tālu redz acis, viļņojas Lamanša un Atlantijas okeāna ūdeņi. Atgriešanās un nakts viesnīcā Torkī.

5. DIENA, SESTDIENA 16.05. TORKĪ  LENHAIDROKA – ĒDENE  TORKĪ

Šodien apskatīsim vienu no skaistākajām Kornvolas muižām - Lenhaidroku ar tās noslēpumaini pievilcīgo dārzu. Ēdenes projekts – tas nav angļu dārzs klasiskajā izpratnē. Tas ir bijušajās māla karjerās izveidots projekts, kas jau iztālēm aizrauj ar savu ārējo izskatu bišu medus šūnu veidā. Tas stāsta par cilvēka attiecībām ar dabu. Siltumnīcās izveidoti piemēroti apstākļi dažādu dabas zonu augiem – no sausajām savannām līdz pat tropiskajiem lietus mežiem. Šeit sastapsim augus no citiem kontinentiem un dažādām pasaules malām, vasaras karstumā varēsim atveldzēties ledus paviljonā, ieraudzīsim fantastiskas idejas un galu galā labi pavadīsim laiku. Atgriešanās un nakts viesnīcā Torkī.

6. DIENA, SVĒTDIENA 17.05. TORKĪ – LONDONA RĪGA

Pēc brokastīm dosimies garajā ceļā uz Londonas lidostu. Pa ceļam vēl apskatīsim Hīveras pili un dārzus. Šī Boleinu dzimtas pils, kas ieskauta skaistos, plašos dārzos ar itāļu skulptūrām, strūklaku, rožu dārzu, ūdens labirintu, pastaigu takām ap ezeru un rododendru audzēm ir saistīta ar traģisko Annas Boleinas (karala Henrija VIII otrā sieva, karalienes Elizabetes I māte) likteni. Pēc pils un dārzu apskates brauciens uz lidostu un 17:25 lidojums Londona – Rīga, ap 22:05 ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
 • aviobiļete Rīga – Londona - Rīga;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • naktsmītnēm 3* viesnīcāš divvietīgā numurā;
 • 5 brokastis;
 • aprakstā minētās ekskursijas, ieejas maksas parkos un apskates objektos;
 • grupas vadītāja latviešu valodā.
Ceļojuma cenā neietilpst:
 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam;

Piemaksa: par vienvietīgu numuru244 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:
 • piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 03.03.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 31.03.
Ceļojuma anulācijas noteikumi:
 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (23.03.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas pirms ceļojuma (24.03. – 06.04.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas pirms ceļojuma (06.04.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Tūroperatora patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Grupas sapulce notiks Tūroperatora birojā;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
par vienu vietu divvietīgā numurā 1 230 €
par vienvietīgu numuru 244 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *