29 700 300
67 700 300

Jelgavas karameles, Šauļi un Lielās Ķīnas laternas

trip-pic
30. novembris
1 diena | Lietuva
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Nikos Travel
no 21 € Rezervēt
Pamacena 21 €

Ceļojuma programma

08:00 izbraukšana no Rīgas. Visgardakās karameles top Jelgavā! Karameļu darbnīca. Īstu saldumu gardēžu iespēju darbnīca! Karameļu gatavošanas paraugdemonstrējums, degustācijas un stāstījums par Karameļu darbnīcu. Iespēja kopā ar meistaru pagatavot savu īpašo karameli. Turpat veikaliņā var iegādāties dažādus kvalitatīvus saldumus. Šauļi- ceturtā lielākā Lietuvas pilsēta. Šī pilsēta tiek saukta par Ziemeļlietuvas galvaspilsētu. Grezni saposusies svētku rotā tā sagaida pilsetas ciemiņus. Šī pilsēta tiek saukta par Ziemeļlietuvas galvaspilsētu. Pilsētā, mēs apskatīsim Šauļu katedrāli, kura uzbūveta 1634. gadā, uzzināsim pilsētas vēsturi un pastaigāsim pa galveno pilsētnieku ceļu Brīvais laiks. Piedavājam paviesoties RUTA šokolādes veikalā iepirkties tirdznīcības centrā Akropolis. Lielo Ķīnas Laternu festivāls. Mēs redzēsim austrumu kultūras uguns dievu - 40 metrīgu pūķi, 20 Ķīnā darinātas gigantiskas zīda gaismu skulptūras, teatralizētu uzvedumu ar lietuviešu un ķīniešu aktieru piedalīšanos , dažādas radošās darbnīcas. Būs svētku tirdziņš un pat iespēja satikt Ziemassvētku vecīti! Dosimies pastaigā pa pandu dārzu, satiksim milzu flamingo un Pelnrušķītes karieti, izstaigāsim briežu mežu un piedzīvosim daudz spilgtu emociju... Vakarā izbraukšana uz Rīgu!

Cenā iekļauts:

* Brauciens komfortablā autobusā;
​​​​​​​* Gida - vadītāja pakalpojumi

Papildus izdevumi:

* Ekskursiju pakete- 19 EUR- pieaugušajiem, 17 EUR- skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem (Jelgavas karameļu darbnīca, apskates ekskursija Šauļos un ieejas biļete Lielo Ķīnas laternu festivālā);
* Apdrosināšanas polise;
* Personīgie tēriņi

Apskates objektu secība var mainīties vietām. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 06.09.2019 pieejamās informācijas.

Pamacena 21 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *