29 700 300
67 700 300

Ventspils koncertzāle Latvija –Zigmara Liepiņa autorvakars, graudaugu gardumi Dižstendē un mājīgā Spāres muiža, piekožot slīcinātos kliņģerus GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

30. oktobris
1 diena | Latvija
Pēdējā iespēja!
Palikusi 1 vieta!
Valoda - latviešu
Jauni Rakursi
no 28 € Rezervēt
Pamatcena 28 €

Ceļojuma programma

Ekskursijas programmā:

Plkst. 10:30 izbraukšana no Rīgas, pieturas pie Zinātņu akadēmijas

 

No graudaugiem gatavotu produktu degustācija Dižstendē - viesosimies Stendes pētniecības centrā, kurš sekmīgi turpina pirmās valsts dibinātās (1922.g.) selekcijas stacijas Latvijā uzsāktos darbības virzienus un tradīcijas. Graudaugu selekcija, sēklkopība un laukkopība ir nozīmīgākie pētījumu virzieni institūtā arī mūsdienās. Noklausīsimies stāstījumu par graudaugunozīmi veselības saglabāšanā un degustēsim no graudiem gatavotus produktus (auzu tējas, kailo graudu saldos un sāļos salātus un citus veselīgus našķus).

(Ekskursija un degustācija EUR 3, pensionāriem,skolēniem, studentiem EUR 2.40)

 

18. gadsimtā celtā Spāres muiža lepojas ar ainavisku parku un neparastām divu laidumu ieejas kāpnēm, bet pagraba griestus te tur un rotā sarkanu ķieģeļu velves. Pēc baronu Grothusu aizceļošanas 1940. gadā muižā iekārtota skola, kurā nekad nav skanējis elektriskais zvans. Nu muiža, gādīgu roku pieskatīta, pastāv kā vietējais radošās, kultūras un sabiedriskās dzīves centrs, bet ciemiņus te cienā ar slīcinātiem kliņģeriem. Ar ko tie atšķiras no ūdens kliņģeriem, tas katram pašam jāuzzina muižu apmeklējot!

 (Ekskursija muižā un slīcinātie kliņģeri ar tēju un kafiju – 5 EUR)

 

Neliela autobusa ekskursija Ventspilī, aplūkojot pilsētas nozīmīgākās vietas – Ostas promenādi, pilsētas neparasti krāsotās gotiņas, apmeklēsim Dienvidu molu un uzkāpsim uz kuģa “Azova”.

Pusdienas kādā no Ventspils iecienītajām kafejnīcām.

(Piedāvājums un cena tiks precizēti)

 

19:00 Zigmara Liepiņa autorvakars, pie klavierēm pats komponists. Šajā dienā ar viņu kopā muzicēs Ventspils kamerorķestra stīgu grupa un Ventspils bigbends, solisti Laura Rubīna, Amanda Maržecka, Undīne Rolava, Ance Jankovska, Roberts Pētersons un Edvards Grieze – viņi visi ir Ventspils Mūzikas vidusskolas absolventi. Aranžijas veidojis pianists Ritvars Garoza.

(Koncerta biļete 8. rindā - 12 EUR)

 

Mājupceļš, atgriešanās Rīgā ap pusnakti.

 

Ekskursijas cena: EUR 28

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošā gida pakalpojumi

Cenā nav iekļauts: koncerta biļete, ieejas maksas, ēšanas maksas u.c.

Pamatcena 28 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *