29 700 300
67 700 300

Tallinas Ziemassvētku tirdziņš, unikālā Piparkūku izstāde, izgreznotais Rotermani kvartāls un Keilas ūdenskritums ziemas noskaņās! GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

21. decembris
1 diena | Igaunija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jauni Rakursi
no 29 € Rezervēt
Pamatcena 29 €

Ceļojuma programma

Ekskursijas programmā:

Izbraukšana plkst. 7:15 no Zinātņu akadēmijas.

 

Brokastu pauze pirms izbraukšanas no Latvijas (ap 9:00).

 

Keilas ūdenskritums ziemas noskaņās – pēc garā turpceļa nedaudz pastaigāsimies pie dabas, un paraudzīsim vai slavenajā Keilas ūdenskritumā (augstums 6 metri) jau sākuši veidoties leduskritumi!

 

Tallina mūs sagaidīs ar svētku noskaņu it visur un skaisti rotātām ielām. Vispirms dosimies tur, kur smaržo pēc piparkūkām!

 

„Piparkūku mānija” ir unikāla mākslas izstāde, kurai ir tikai viens ierobežojums un noteikums – viss ir jādarina no piparkūkām! Izstādes autori ir mākslinieki, dizaineri, arhitekti un citu radošu profesiju un jomu pārstāvji, kas iepriekšējos gados ir radījuši visdažādākos mākslas darbus, sākot no mehāniskajiem pulksteņiem līdz pat ēdamiem modes dizaina paraugiem. Izstāde jau ir kļuvusi par tradīciju Ziemassvētkos, tā tiek rīkota kopš 2006.gada un kopumā šo gadu laikā ir piedalījušiem vismaz 360 igauņu mākslinieku. Katru gadu tiek izvēlēta īpaša izstādes tēma.

 (Ieejas maksa: 2 EUR/pers., studentiem, skolēniem un pensionāriem – 1 EUR, pirmskolas vecuma bērniem - bezmaksas).

 

Pusdienas Tallinas LIDO bistro katrai gaumei – plašs igauņu ēdienu piedāvājums.

 

 

Ziemassvētku tirdziņš Tallinā! Atmosfēra, kas valda Ziemassvētku tirdziņā Tallinas vecpilsētas galvenajā laukumā, uzbur ainu, kas līdzinās pasakai, kur viss ir iespējams un visas vēlēšanās piepildās. Un tā tas patiešām ir! Pašā centrā, Ziemassvētku tirgus mājiņu ieskauta, greznojas slavenā Ziemassvētku egle. Tirdziņā katrs varēs atrast ko sev piemērotu, kā arī izvēlēties unikālas Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem - amatnieku un mākslinieku darinājumus, tradicionālos igauņu ēdienus vai dzērienus.

Brīvais laiks tirdziņa izbaudīšanai un nelielām pastaigām ap Rātslaukumu!

 

Nobeigumā – Rotermanni kvartāls, kas arī spoži mirdz izgreznots Ziemassvētku noskaņās. Vēsturiskais Rotermanni kvartāls atrodas Tallinas centrā, un tiek uzskatīts par pilsētas atraktīvāko kvartālu, kurā vienuviet atrodas jaunu funkciju ieguvušas vecas rūpnieciskas ēkas un mūsdienīga arhitektūra. 19.gadsimtā strauju attīstību pieredzējušajā rūpniecības rajonā atradās tirdzniecības centrs, cietes, spirta, makaronu un maizes fabrika, mēbeļu ražotne, miltu un grūbu dzirnavas, kokzāģētava un sāls noliktava. Tagad tas viss pārvērties līdz nepazīšanai, jo jau 21.gadsimts un visas ēkas ir modernizētas un tiek izmantotas pilnīgi citādi. 2001.gadā Rotermanni kvartālam tika piešķirts vērtīga vides objekta statuss.

 

Atceļā – pauzīte lielveikalā Pērnavā, lai iespējams Ziemassvētku galdam iepirkt vēl kādus Igaunijas labumus!

 

Atgriešanās Rīgā līdz 23:00.

 

Ekskursijas cena: EUR 29. Uzmanību - pirmās 10 vietas par īpašu cenu - EUR 20 (piesakoties un nekavējoties apmaksājot)

Cenā iekļauts: vieta autobusā un pavadošā gida pakalpojumi.

Ceļojums bez lielām papildus maksām!

Cenā nav iekļauts: ieejas maksa Piparkūku izstādē (2 EUR), ēdināšanas izdevumi.

 

Līdzi jābūt derīgai pasei vai ID kartei!

Pamatcena 29 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *