29 700 300
67 700 300

Pa Kurzemes pakalniem... Lestenes baznīca | Jaunpils pils | Vecauces pilis | Noslēgumā kūkošana pie Ingas! GARANTĒTS

Pieejamie datumi un cenas

23. novembris
1 diena | Latvija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Skaisto Skatu Aģentūra
no 27 € Rezervēt
Pamatcena 27 €

Ceļojuma programma

2019. gada 23. novembrī, sestdien
aicinām vienas dienas ekskursijā

Pa Kurzemes pakalniem...
Lestenes baznīca, Jaunpils, Auce un kūkošana pie Ingas!

Plkst. 7:50 tiekamies, pl. 8:00 izbraucam no Aspazijas bulvāra 5 Rīgā.
Ceļā kafijas pauze.

Lestenes baznīca savā 300 gadu ilgajā pastāvēšanas laikā iemantojusi izcila arhitektūras un dekoratīvās mākslas pieminekļa slavu, jo pretstatā vienkāršajai un skarbajai ārienei, tās interjers bija pārsteidzoši grezns. Pēckara gados baznīca tika nežēlīgi izpostīta. Pašlaik aktīvi turpinās baznīcas atjaunošana darbi, daudz jau paveikts – pilnībā restaurēta kancele, tiek atjaunots no Rundāles muzeja pārvestais un uzstādītais altāris, bet vēl darāmā gana, tādēļ, lai ieraudzītu dievnamu sākotnējā krāšņumā, arī mēs varam palīdzēt ar savu ziedojumu. Ekskursija dievnamā no 1.50 € /pers.

Jaunpils pils celta 14.gs. Livonijas ordeņa mestram, vēlāk piederējusi fon der Reku dzimtai - tā bijusi lielākā privātmuiža Tukuma virspilskunga apgabalā. Pils senākajā spārnā, muzeja ekspozīcijas par pils un apkaimes vēsturiskajiem notikumiem, apskatāmi Livonijas ordeņa piļu – Jaunpils un Dobeles maketi, ieroču un bruņu kopijas, arheoloģiskie atradumi un monētu kolekcija. Apskatāmi gan profesionālo, gan vietējo mākslinieku un amatnieku darbi. Apmeklējums muzejā un ekskursija pilī pieaugušajiem 4 € /pers., skolēniem 3.50  € /pers.

Pusdienas Jaunpils Pils krogā. Cena 6 € /pers.
    
Auce – pilsēta ar vārdu un novads ar dvēseli!
Neliela pastaiga - Aspazijas laukums, Centra laukums jeb Auces pilsētas „sirds” un tā bruģī pēc mākslinieka Raita Junkera ieceres izveidotais pilsētas ģerbonī attēlotais vēzis. Saules pulkstenis.

Vecauces pils – pseidogotiskā stilā grāfiem Mēdemiem celtā (1842.-1845.gads) pils ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, kuru ieskauj 13ha plašs parks ar svešzemju koku un krūmu stādījumiem, dīķiem un pastaigu takām. Pils 30 metrus augstais tornis kalpo kā lieliska skatu vieta uz apkārtnes panorāmu. Ekskursijā ielūkosimies pils telpās, uzzināsim vairāk par muižas vēsturi un ar to saistītajiem nostāstiem un leģendām. Ieeja un ekskursija pieaugušajiem 3 €/pers.; studentiem un pensionāriem 2.50 € /pers., skolēniem 2 € /pers.

Ekskursijas dienu noslēgsim ar ciemošanos pie Ingas Eglītes. Inga  cep ~26 dažāda veida kūkas, katru gadu papildinot tās ar jaunām receptēm. Tortes tiek gatavotas no dabīgiem produktiem. Garda kūku degustācija ar kafiju – 5 € /pers.

Mājupceļš. 
Atgriešanās Rīgā ap plkst. 20:30

Cena:  27 €

Cenā iekļauts: tūristu klases autobusa nomas un degvielas izmaksas, pavadošā gida pakalpojumi.
Cenā nav iekļauts: ieejas maksas apskates objektos, ēdināšanas izdevumi.

Skaisti ceļot kopā!
Pamatcena 27 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *