29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Eiropas alus laime Jāņos vai uz Okoberfest. VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

trip-pic
19. - 24. jūnijs
6 dienas | Vācija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Travel Island
no 354 € Rezervēt
1 vieta autobusā 354 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 445 €

Ceļojuma programma

6 dienas / visas naktis viesnīcas)

Praga - mazas alus darītāvas Pragā - alusdarītāva Pilsner Urquell - Pilzene - Bavārija - Minhene - Hofrbrojhausa - alusdarītāva Kuhlbauera - Veltenburga - Šnaide Vaiss - Bamberga - kūpinats alus

VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

1. diena

Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju.

Nakts viesnīcā pie Čehijas un Polijas robežas.

 2. diena

Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Prāgu. Gājēju ekskursija Alus Prāgā. Ceļā ieiesim «nozīmīgākajās» un interesantākajās alus iestādēs, kur degustēsim vairākas alus šķirnes. Kur var nogaršot labāko nefiltrēto alu? Kur meklēt slavenāko tumšo alus šķirni? Iemācīsim Jūs orientēties Prāgas alus kartē un katrā iestādē stāstīsim par tās firmas dzērienu.  Pēc ekskursijas varēsiet apmeklēt iestādi, kas patiks visvairāk!  Vakars Prāgā. Nakts viesnīcā netālu no Prāgas.

 

Papildus izmaksas: Alus Pragā no 50 CZK

3. diena

Brokastis viesnīcā. Izbraucām no Prāgas uz «Cehijas alus galvaspilsētu. Pilsner Urquell rūpnīcas apmeklējums vai brīvais laiks Plzeņas pilsētā. Pēc rūpnīcas apmeklējuma turpināsim ceļojumu uz Vāciju. Bavārijas federālā zeme un tās alus galvaspilsēta Minhene. Apmeklēsim pasaules lielāko alus dārzu. Šeit varēsiet plašāk uzzināt par alus kultūru, izbaudīt vācu viesmīlību un draudzīgumu, izjust svētku un prieka gaisotni. Nogaršosiet Minhenes labākās  alus šķirnes - gaišo un tumšo, uzkodot ar Bavārijas cīsiņam «Weißwurst» un krāsnī ceptu cūkas stilbiņu, Bavārijas mūzikas pavadījumā un pie lieliska servisa.  Hofbräuhaus ir vieta, kuru iecienījuši gan tūristi, gan vietējie iedzīvotāji.  Slavenāko prominenču vidū, kuri apmeklējuši Minhenes alus dārzu, ir ģeniālais komponists Amadejs Mocarts un Austrijas imperatore Bavārijas Elizabete, iestādi mēdza apmeklēt pat Hitlers. Nakšņošana viesnīcā Minhenes rajonā.

 

Papildus izmaksas: Alus darītāva Pilsner Urquell - 250 CZK

4. diena

Brokastis viesnīcā. Interesantākā alus tūres daļa -  Bavārijas alus darītavu alus restorāniņu apmeklēšana. Pietaupiet pacietību, spēkus, enerģiju, jo šodien nogaršosim daudz alus! Izbraucam no viesnīcas, lai dotos uz «apiņu zemi» Hallertau - apiņu audzēšanai labvēlīgākais reģions.

- KUCHLBAUER (Abensberga) - lieliskas garšas alus, kā arī  apbrīnojama skaistuma alus ražošanas uzņēmuma muzejs (to projektējis pats Frederiks Hundertvasers).

- WELTENBURG (Veltenburga) - pasaules vecākā klostera alus darītava. Dibināšanas gads 1050 (!!) Pusstundas brauciens no Veltenburgas klostera uz Kelhaimu ar kuģīti pa Donavas upi, baudot alu: SCHNEIDER WEISSE (Kelhaima) - viens no  Bavārijas labākajiem nefiltrētā alus ražošanas zīmoliem. Atgriešanās viesnīcā.

 

Papildus izmaksas: Alus darītāva Kuchelbauer - 12.50 €; Alus darītāva Weltenburg - 11.50 €; Donavas kruizs -6.50 €

5. diena

Brokastis viesnīcā. Turpinām iepazīt Bavārijas alus darītavas. Ekskursija Bambergā jeb «Frankonijas Romā». Pilsēta paliks atmiņā uz mūžu, kā Vācijas simbols, kas saglabājis tās pirmatnējo skaistumu.  Turklāt, papildus arhitektūrai pilsētā var nobaudīt un iegādāties slaveno Bambergas kūpināto alu. Alus garšu nevar aprakstīt vārdos, tā ir neticami īpaša, ko tādu var nogaršot tikai Bambergā! Nakšņošana viesnīcā Polijā.

 6. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.

Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.

Svarīga Informācija

 

Ceļojuma cena:

€ 354.00 (1 vieta autobusā)

€ 445.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

€ 120.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

- Visas izbraukuma ekskursijas;

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

- Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izmaksas:

- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);

- Alus Pragā no 50 CZK;

- Alus darītāva Pilsner Urquell - 250 CZK;

- Alus darītāva Kuchelbauer - 12.50 €;

- Alus darītāva Weltenburg - 11.50 €;

- Donavas kruizs - 6.50 €

- Austiņas – 10 €

 

SVARĪGI !!!

– Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.

– Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.

– Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.

– Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.

– Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.

– Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

 

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

– Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.

– Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.

– Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.

– Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

– Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.

– Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

 

1 vieta autobusā 354 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 445 €
piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL 120 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *