29 700 300
67 700 300

Ziemassvētku noskaņas TALLINĀ | Tirdziņš | Piparkūku mākslas izstāde GARANTĒTS

trip-pic
14. decembris
1 diena | Igaunija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Skaisto Skatu Aģentūra
no 30 € Rezervēt
Pamatcena 30 €

Ceļojuma programma

IESAKĀM!
2019. gada 14. decembrī, sestdien
iecienīts svētku maršruts

Ziemassvētku noskaņas Tallinā!

Plkst. 6:50 tiekamies, plkst. 7:00 izbraucam no Aspazijas bulvāra 5, Rīgā.
Ceļā brokastu pauze.

Tallina – romantiskā Baltijas valstu galvaspilsēta!
Piparkūku mākslas izstādē ir tikai viens nosacījums - viss jāveido no piparkūkām. Ik gadu (kopš 2006.gada) izstādē piedalās apmēram 100 profesionāli radoši cilvēki – keramikas un metāla mākslinieki, tekstila dizaineri, interjera arhitekti, grafikas mākslinieki, arhitekti u.c.
 
Nav neviena cita projekta, kas pulcētu tik daudz radošu cilvēku no dažādām sfērām! Izstādes veidotāji saka, ka apmeklējot galeriju ir iespējams uz brīdi aizmirst par savas ikdienas rutīnu un iedvesmoties no piparkūku pasaules, kuru ir interesanti redzēt - gan lieliem, gan maziem.
 
Izstādes apmeklējums visiem pieaugušajiem 2 € / pers., pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas.

Laiks pusdienām.

Romantiskā kaimiņvalsts galvaspilsēta piesaista ar moderniem un mūsdienīgiem akcentiem, bagātu pilsētvidi, seno kultūras un vēstures mantojumu.
 
Tallinas vecpilsēta atzīta par vienu no vislabāk saglabātajām Eiropas valstu vēsturiskajām galvaspilsētām, saista ar interesantiem un sakoptiem namiem, pagalmiem, ielām un laukumiem.
 
Ekskursijā / pastaigā Augšpilsētā iepazīsim pilsētas vēsturē nozīmīgas vietas un notikumus, Lejas pilsētā izstaigāsim šauro un romantisko ieliņu labirintus, ielūkojoties amatnieku un tirgotāju  rosīgajā dzīvē cauri gadu simteņiem. Pēc ekskursijas brīvais laiks Tallinas vecpilsētā.
 
Svētku tirdziņi ir neatņemama sastāvdaļa, kur ikvienam ir iespēja sajust brīnišķīgu atmosfēru un uzburt Ziemassvētku noskaņojumu. Arī šogad tika noteikts labākais Eiropas Ziemassvētku tirdziņš, par kuru jau 2.reizi pēc kārtas tūrisma ceļvedis "European Best Destinations" atzinis Tallinas tirdziņu.
 
Kā katru gadu, populārais Ziemassvētku tirdziņš tiek rīkots Tallinas viduslaiku vecpilsētas sirdī Rātslaukumā. Santa Klauss un rūķi, koncerti un izrādes spēj iepriecināt ikvienu! Amatnieki un tirgotāji piedāvās rokdarbus, ar rokām darinātas aromātiskas sveces, vilnas, ādas un koka darinājumus, rotaslietas un rotaļlietas, karstus dzērienus un siltas uzkodas – šeit var nobaudīt tradicionālo igauņu cienastu - skābos kāpostus, desiņas, melno pudiņu, cūkas cepeti, kraukšķīgas piparkūkas un citus gardumus.

Izbraukšana uz Rīgu. Atgriešanās Rīgā ap plkst. 23:00
 
Cena: 30 €
 
Cenā iekļauts: pavadošā gida pakalpojums, autobusa (atbilstoša grupas lielumam) nomas un degvielas izmaksas.
 
Cenā nav iekļauts: ieejas maksas apskates objektos, ēdināšanas un citi personīgie izdevumi.
 
Svarīgi! Izbraucot no valsts katram ceļotājam nepieciešama derīga pase vai ID karte!

Skaisti ceļot kopā! 
Pamatcena 30 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *