29 700 300
67 700 300

JAUNUMS! “HANDMADE Latgola" ver durvis! Rosīga un mazliet mistiska diena otrajā Adventē - maļam skrubīti, pētām augu dziedinošos noslēpumus, iepazīstam LATGALES amatnieku darinājumus! MĀLPILS muiža. Izgaismota pastaiga Kokneses parkā!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

8. decembris
1 diena | Latvija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Skaisto Skatu Aģentūra
no 27 € Rezervēt
Pamatcena 27 €

Ceļojuma programma

JAUNUMS!
2019. gada 08. decembrī, svētdien
aicinām vienas dienas DECEMBRA ekskursijā!
“HANDMADE Latgola" ver durvis – moderns skats uz tradicionālām vērtībām! Rosīga un mazliet mistiska diena otrajā Adventē - maļam skrubīti, pētām augu dziedinošos noslēpumus, iepazīstam Latgales amatnieku darinājumus! 
 
Skaistā MĀLPILS MUIŽA. Nakts burvība Kokneses parkā.
 
Pl. 7:50 pulcējaimies, 8:00 izbraucam no Aspazijas 5, Rīgā
 
Mālpils muiža – burvīga lauku muiža gan sendienās, gan tagad!
Mālpils muižas kungu māja celta 1760.g. pēc barona Gustava Vilhelma fon Taubes vēlēšanās. Muiža 1905.g. nodedzināta un atjaunoja pēc Vilhelma Ludviga Bokslafa projekta neoklasicisma stilā ar barokāliem elementiem - tādu to redzam arī šodien.

Muiža mūsdienās ir mājīga viesnīca, kurā var atpūsties aktīvi – baudīt koncertus, brančus, relaksējošas masāžas, aktīvu darbošanos dažādās radošajās darbnīcās.
 
Muižu ieskauj 22ha plašs ainavu parks ar vairākiem dīķiem un jauniem, un seniem vides objektiem.  Iepazīsim muižas vesturi un šodienu  kopā ar gidu! Maksa – 4 €/pers.
Pēc ekskursijas iespēja iedzert kafiju/tēju.
AUGU DZIEDINOŠAIS SPĒKS jeb ciemos pie ēterisko eļļu burves Solvitas Kūnas.
Solvitas uzņēmums Cade ir lielākais ēterisko eļļu ražotājs visā Baltijā pēc augu dažādības. Tajā iegūti ēteri vairāk kā no 40 dažādiem Latvijas augiem, t.sk. ir vairākas ēteriskās eļļas, kuras iegūst vienīgi Latvijā!
 
Uzzināsim par augu iedarbību, vērtīgajām auga uzturvielām un mijiedarbību uz cilvēka organismu, ko un kā lietot, lai attīrītu ķermeni no toksīniem, kā arī kā pašiem gatavot dažādus augu – eļļas ekstraktus, lai mazinātu sāpes, saglabātu tvirtu ādu, novērstu saaukstēšanos utt.
 
Skrubji – Maskas. Ēteriskās eļļas. Eļļu izvilkumi. Toniki - hidrolāti. Ugunspuķes fermentētā tēja un gluži jauns ēterisko eļlu maisījums organisma attīrīšanai, radīts 2019.g. – to visu būs iespēja iegādāties.
Un vēl – malsim skurbīti ķermenim, ko katrs saņems līdzi kā dāvaniņu!
Maksa - 3 €/pers.
 
Pusdienas kafejnīcā.

HANDMADE Latgola - mūsdienīgu Latgales amatniecības vērtību mājvieta
Latvijā, Latgales “vārtos” – Līvānos –  top jauna mūsdienīgu un augstas kvalitātes Latgales amatniecības vērtību mājvieta. Šeit vienuviet dabīgā mājas vidē varēs iepazīt un novērtēt 100 mūsdienīgus Latgales amatniecības izstrādājumus (mājlietas), bet ne tikai... šeit iegūsi ko vairāk – brīnišķīgo sajūtu – MĒS VARAM!
   
Tas ir netradicionāls amatniecības un kultūras tūrisma objekts, dzīva Latgales amatniecības vērtību ekspozīcija un mājīga tikšanās un sarunu telpa ar pievienoto vērtību. Redzēsim mūsdienu Latgales amatniecības izstrādājumus dabīgā mājas vidē – viesistabas zonā, virtuvē, guļamistabā, vannas istabā, koridorā…
 
Visu, kas iepatiksies, varēs iegādāties - stikla, koka, lina, māla, klūgu, papīra, vilnas, metāla, ādas, betona utt. izstrādājumus kā vietējos suvenīrus, vai arī pasūtīt individuālus autordarbus.
Neparasto māju iepazīsim kopā ar tās saimniekiem  - maksa 2,50 €/pers.

Mazliet mistiska, naksnīga pastaiga Kokneses parkā un viduslaiku pilsdrupās. 2018.g. nogalē parks ieguvis jaunu veidolu -  tumšajās vakara stundās īpaši romantiskas ir pastaigas parkā laternu gaismā.
Parkā ir vairāki koktēlniecības darbi -  11 m augstā, tēlnieka Ģirta Burvja veidotā koka skulptūra "Mūžībai", brāļu Rūrānu kokgriezuma skulptūras "Pils tornis", "Pūce", "Sams" un skulptūra ar latvju zīmēm, baronu tējas namiņš u.c. Parkā atrodas viduslaiku pilsdrupas – tik varenas un majestātiskas vakara gaismās!
 
Mājupceļš.
Rīgā atgriezīsimies ap 20:15.

Cena: 27 €
   
Cenā iekļauts: tūristu klases autobusa (atbilstoša grupas lielumam) izmaksas, gida – grupas vadītāja pakalpojumi.
Cenā nav iekļauts: apmeklējuma maksas objektos, ēdināšanas u.c. izdevumi.

Skaisti ceļot kopā!
 
Jauku ceļojumu vēlot,
maršrutu sagatavoja gide un grupas vadītāja Daiga Dūniņa
Pamatcena 27 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *