29 700 300
67 700 300

Tur, kur dzimst Ziemassvēki!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

22. - 24. decembris
3 dienas | Polija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Sibus
no 99 €
149 €
Rezervēt
Pasteidzies! -50€
99 €
Ceļojuma cena 149 €
Akcijas cena iegādājoties ekskursijas 99 €

Ceļojuma programma

Gaišus Jums Ziemassvētkus!   Eglīšu mantiņu muzejs, relaksējošas termas un Ziemassvētku gardumi. Jautrs Ziemassvētku tirdziņš, gotiskā cietokšņa noslēpumi... Akcijas cena spēkā iegādājoties ekskursijas!

1. diena 22.12. ”Kas notiek Vecīša darbnīcā?” 
Izbraukšana no Rīgas 5:30. Lietuva. Polija. Ierašanās eglīšu mantiņu fabrikā. Pateicoties skaistajiem eglīšu rotājumiem, šī pilsētiņa kļuvusi slavena visā Polijā. Santa Klausa darbnīcā būs iespēja pašam izveidot savu eglīšu rotājumu, lai pēc tam izrotātu savu eglīti. Eglīšu mantiņu muzejā varēs aplūkot pasakaini skaistus eksponātus, bet fabrikas veikaliņā varēs iegadāties iepatikušos rotājumus. Iepazīšanās ar mazo, mājīgo Kentšinas pilsētiņu, daļu no tās aizņem vecpilsēta. Skatu piesaista Sv.Georgija baznīca, kuras tornis slejas pāri pilsētai un caur tā pusapaļajiem logiem paveras lielisks skats uz pilsētu. Pilsētas senākais apskates objekts ir Teitoņu ordeņa pils. Pilī darbojas muzejs un suvenīru kiosks. Pēc tam piedāvājam apmeklēt termas. Tā ir ideāla vieta relaksācijai, iesakām ikvienam, kas vēlas atgūties no ikdienas noguruma. Termas ir sadalītas vairākās zonās. Aktīvā zona – sporta un rekreācijas daļa, peldbaseins, ūdens atrakcijas, kā arī slidkalniņš ar skaņas un gaismas efektiem. Relaksācijas zona- 4 baseini: vitalizācijas, terapeitiskais sālsūdens baseins, termālais baseins, hidromasāžas baseins. Saunu zona- tvaika pirts, somu pirts, sāls u.c. Nakts 3* zvaigžņu viesnīcā. 

2. diena 23.12. ”Ziemassvētku izklaides- jautri un garšīgi...”
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Malborku un Gdaņsku. Eiropas lielākās pils apmeklējums, ekskursija. Malborka pārsteidz ne tikai ar savu unikālo arhitektūru, bet arī ar retiem mākslas darbiem, dzintara un numizmātikas kolekciju.Pastaigāsiet pa pils teritoriju, aplūkosiet eksterjeru un nedaudz no interjera, viduslaiku apkures sistēmu, galeriju un  Danskera torni. Noslēpumainas zāles un istabas, slepeni koridori...Pēc Malborkas pils apmeklējuma dodamies uz Gdaņsku. Gluži kā daudzas citas Polijas pilsētas, arī Gdaņska Ziemassvētku laikā iegūst mirdzošas svētku rotas. Ziemassvētku tirdziņi ļauj ik vienam sajusties kā bērnam. Tirdziņu rotā gan svētku iluminācijas, gan lielas eglīšu mantiņas- bumbas, mirdzoša sapņu kariete, simtiem eglīšu un tūkstošiem spuldzīšu- tā ir tikai mazītiņa daļa no tā, ko Gdaņskā varēs redzēt svētku laikā. Ikviens var nobaudīt īpašo bezalkoholisko svētku dzērienu, iegādāties grillētus produktus, žāvējumus un kūpinājumus, karamelizētus ābolus un citus gardumus. Katrs varēs atrast sev kādu mazo svētku brīnumiņu. Lai labāk izbaudītu šo pilsētu, piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida vadībā.  Pēc tās varat izbaudīt svētku tirdziņu. Apskatieties un izbaudiet, ja kas iepatīkas, nopērciet! Pa ceļam uz viesnīcu plānots apmeklēt veikalu. Nakts 3* viesnīcā.
 
3. diena 24.12. “Laiks iedomāties vēlēšanos!”
Brokastis. Mājupceļš.  Ziemassvētku vakars savā mājā!

Cenā ietilpst: 
viena vieta autobusā; 
transporta un ceļu izdevumi; 
2 naktis viesnīcā; 2 brokastis viesnīcā; 
grupas vadītāja pakalpojumi; 

Papildus izdevumi:
Izdevumi, kas nav norādīti sadaļā "Ceļojuma cenā ietilpst", to skaitā: ieejas biļetes objektos un pasākumos, pusdienas, vakariņas, degustācijas, suvenīri u.c. personīgie izdevumi. 
Ekskursijas.
Medicīniskā apdrošināšana no 2.85EUR. Apdrošināšanai jābūt obligāti! 
Ieejas biļete eglīšu mantiņu fabrikā 25PLN;
Termas no 10EUR; 
Personīgie tēriņi; 

Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu un ilgumu.

Ceļojuma cenā iekļauti visi nodokļi, to skaitā PVN. 

Uzmanību! 

Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei (tikai LR pilsoņiem), kas atbilst LR un to valstu, uz kurām ceļo likumiem! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 16 gadu vecumam, jābūt pavadošajai personai. Par ceļošanas dokumenta derīgumu atbild tā īpašnieks.
• Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām ārpus Latvijas un Latvijā, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņu, kā arī valūtas kursa izmaiņām. 
• Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību!
• Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi. 
• Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
• Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.
• Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
• Sakarā ar svētku dienām uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, un veikt korekcijas brauciena programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku norise pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.
• Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi. 
• Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās.
• Autobuss var tik nomainīts atbilstoši faktiskajam tūristu skaitam. • Uzņēmums nav atbildīgs par neuzmanīgu, paviršu iepazīšanos ar ceļojuma programmu. 
• Uzņēmums nav atbildīgs par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām. 

Vienu dienu pirms brauciena, lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un gida telefona numuru!!!
Ceļojuma cena 149 €
Akcijas cena iegādājoties ekskursijas 99 €
Medicīniskā apdrošināšana līdz 64 g.v. 2.82 €
Medicīniskā apdrošināšana 65-70 g.v. 5.70 €
Medicīniskā apdrošināšana no 71 g.v. 8.55 €
Ekskursija ar vietējo gidu Malborkas pils teritorijā 15 €
Izbraukuma ekskursija uz Gdaņsku 30 €
Piemaksa par vienvietīgu numuru, ja ceļojat viens/a 35 €
Papildus vieta autobusā 42 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *