29 700 300
67 700 300

Grandiozais Ķīnas laternu festivāls atgriežas Pakrojas muižā! Kurtuvēnu zirgi, “Rūtas” šokolādes pasaule Šauļos un cepelīni leģendārajās Šeduvas dzirnavās GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

30. novembris
1 diena | Lietuva
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jauni Rakursi
no 26 € Rezervēt
Pamatcena 26 €

Ceļojuma programma

Ekskursijas programmā:

8:00 izbraukšana no Rīgas, pieturas pie Zinātņu akadēmijas

 

Rīta pauze ceļā.

  

Kurtuvēnu dabas parks - apskatīsim Kurtuvēnu muižas centru ar unikālo klēti, kas saglabājusies no 18.gadsimta un joprojām pārsteidz ar ar savu lielumu, divu pakāpju jumtu ar pusapaļiem jumta lodziņiem, neparastu padziļinātu pieklēti un galeriju, arkveidīgām sijām, dzelzs izstrādājumiem. Tāpat apskatīsim zirgu saimniecību un drosmīgākajiem būs iespēja doties nelielā izjādē ar zirgu!

(Izjāde ar zirgu - EUR 2 par apli, ekskursijas maksa tiks precizēta)

  

Šeduvas dzirnavas - 20.gs. sākumā būvētas mūra dzirnavas. 1967.gadā šeit tika atvērts restorāns, kuru joprojām pazīst kā restorānu lieliskai maltītei! Pusdienu piedāvājumā cepelīni!

(Cepelīni un kefīrs – 6.20 EUR)

  

Šokolādes muzejs fabrikā Rūta aicina iepazīt šokolādes vēsturi! “Rūta” irLietuvas senākā saldumu fabrika. To pirms vairāk kā 100 gadiem dibinājis AntanoGricevičs, kura mazbērni pēc valsts neatkarības atjaunošanas atguvuši un modernizējuši šo ražotni, kas izpilda arī Lietuvas prezidentes Daļas Grībauskaites pasūtījumus. Aizraujošā ekskursijā vietējā gida vadībā uzzināsim visu par šokolādes vēsturi, aplūkosim vairākus unikālus muzeja eksemplārus utml.  Pēc ekskursijas būs iespēja iegādāties gardo produkciju uzņēmuma firmas veikalā.

(Ekskursija krievu valodā EUR 3.50)

 

Iespēja iegādāties šokolādi fabrikas “Rūta” šokolādes veikaliņā.

 

Lieliskais Pakrojas muižas komplekss - lielākais Lietuvā! Muižas teritorija aizņem 48 ha, un tā ir lielākā Lietuvā. Šeit saglabājušās vairāk kā 40 muižas kompleksa ēkas ar lielisku klasicisma stila pili centrā. To visu ieskauj muižas parks, kur vienā no daļām var atrast muižas un Lietuvas lepnumu – piecu akru akmens tiltu, kas celts 19.gs. sākumā pēc romiešu tiltu celtniecības parauga. 

 

 

Šajā ziemā Pakrojas muižā atgriezīsies Grandiozais Ķīnas laternu festivāls, kas šogad būšot vēl iespaidīgāks kā pērn! Viesus gaidīs vairāk kā 30 gaismas skulptūras, līdz pat 8 metrus augstas, gatavotas no tūkstošiem zīda laternu. Šeit būs atrodami Āfrikas savvaļas dzīvnieki, leduslācis, dzērvju sala, persiku kokos rotaļāsies persiki, eglīte no pasakas par Riekstkodi, mītiskais nezvērs Nian atgādinās par gaismas spēku, kā arī būs atrodamas visas Ķīnas zodiaka zīmes, lai nodrošinātu veiksmi Jaunajam gadam. Svētku laikā būs iespēja aplūkot un iegādāties smalkus Ķīnas amatnieku darbus, kā arī nobaudīt Tālo Austrumu garšas nianses.

(Muižas teritorijas apmeklējums – 12 EUR pieaugušajiem, 10 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem)

 

Mājupceļš, atgriešanās Rīgā ap 21:30 

 

Ekskursijas cena: EUR 26. Ekskursijas cena bērniem līdz 12 g.v. 22.10

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošā gida pakalpojumi

Cenā nav iekļauts: ieejas maksas, ēšanas maksas u.c.

Pamatcena 26 €
Cena bērnam līdz 12 g.v. 22.10 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *