29 700 300
67 700 300

Ziemassvētki Minskā!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

24. - 26. decembris
3 dienas | Baltkrievija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Sibus
no 109 €
149 €
Rezervēt
Pasteidzies! -40€
109 €
Ceļojuma cena 149 €
Akcijas cena iegādājoties ekskursiju paketi 109 €

Ceļojuma programma

Ziemassvētkos ir patīkami apmeklēt Minsku! Skaisti, krāsaini, garšīgi. Visas durvis ir atvērtas- veikalu, restorānu, muzeju! Trīs dienu laikā būs iespēja redzēt ļoti daudz un vēl arī sajust svētku prieku.1.diena 24.12. «Svinīgā pilsēta» 5:30 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Baltkrievija. Dienas otrajā pusē ierašanās Minskā. Iekārtošanās viesnīcā AKVA MINSK. Minska- jauna un mūsdienīgapilsēta, viena no drošākajām pilsētām Eiropā un pasaulē, skulptūru pilsēta. Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām (~ 3 stundas, ar vietējo gidu krievu valodā). Ziemassvētku laikā Minska ir tērpta svētku rotās, to izgaismo maiga lukturu gaisma un ēkas tiek apgaismotas krāsainām gaismām. Uzvaras laukums un Uzvaras piemineklis, rātsnams, gubernatora māja, senlaicīgas baznīcas, klosteri. Apakšpilsēta un Augšpilsēta, Troices priekšpilsēta. Tie ir daži objekti, kurus redzēsiet ekskursijas laikā. Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Laiks ūdens prieku baudīšanai akvaparkā. Baltkrievijas pirmais ūdens izklaides parks, piektais lielākais Eiropā. Apmeklētājiem tiek piedāvāti iekšas un āra baseini, dažāda līmeņa kalniņi, ūdens atrakcijas lieliem un maziem. Akvaparka teritorijā atrodas SPA komplekss. Vairāk informācijas par akvaparku “Lebjažij”: www.waterpark.by Vakarā piedāvājam doties svētku vakariņās kādā no pilsētas restorāniem (par papildus maksu, jāpiesaka un jāapmaksā iepriekš). Nakšņošna viesnīcā AKVA MINSK. 

2.diena 25.12. «Priecīgus Ziemassvēkus! Baltkrievijas atpazīstamāko piļu leģendas». Broksatis. Izbraukuma ekskursija: Mira- Nesviža. Ekskursija uz Miras pili- vienu no Baltkrievijas viduslaiku arhitektūras pieminekļiem. Ekskursiju programma iepazīstinās ar šo ХVI-ХХ gs. vēstures un arhitektūras pieminekli- pils rašanās vēsturi, tās īpašniekiem un arhitektūras īpatnībam. Miras pils ansambļa komplekss ir iekļauts UNESCO vispasaules kultūras mantojuma sarakstrā. Nesvižas pilsēta 400 gadu garumā ir bijusi Radzivilu rezidence. Šeit redzēsiet Dieva Miesas baznīcu un pils ansambļa komkleksu. Aizgājušie laiki tiks izstāstīti leģendās, stāstos un slavenu cilvēku uzvārdos. Nesvižas pilsētas apskates ekskursija ar kājām un autobusu. Dieva Miesas baznīca- pirmā baznīcas Rečpospoļitas teritorijā. Šis piemineklis celts baroka stilā. Radzivilu Nesvižas atzara kapenes. Baznīcā ir saglabājušās darbojošās senās ērģeles. Sluckaja brama- vienīgie līdz mūsdienām saglabājušies pilsētas vārti, kas sagaida pilsētas viesus un iedzīvotājus, kas ierodas vecpilsētā no austrumu puses. Rātsnams- senākais līdz mūsdienām saglabājies rātsnams Baltkrievijā. UNESCO mantojuma sarakstā iekļautās Nesvižas pils un parka apmeklējums. Atgriešanās Minskā. Nakšņošana viesnīcā AKVA MINSK. 

3.diena 26.12. « Izklaidējamies baltkrievu stilā... » Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Iespēja doties izbraukuma ekskursijā uz brīvdabas kultūras un sadzīves muzeju “Dudutki”. Muzejā apskatāma baltkrievu “šļahtas” sēta, kurā atspoguļota tradicionālie amati, izklaide un sadzīve. Šeit iespējams ne tikai aplūkot dažādu amatu meistaru dartbnīcas, galeriju un “putnu sētu”, bet arī izmēģināt spēkus meistara palīga amatā. Iespējams nogaršot tikko ceptu maizi, svaigi kultu sviestu, lauku sieru un lauku “samagonu”. Atgriešanās Minskā. Brīvais laiks pilsētā. Pavadi dienas atlikušo daļu Minskā pēc saviem ieskatiem. Izbraukšana uz Rīgu. Naktī atgriešanās Rīgā. 

Ceļojuma cenā iekļauts: 
1 vieta autobusā; transporta un ceļu izdevumi; grupas vadītāja pakalpojumi; 2 naktis viesnīcā Minskā; www.aquaminskhotel.by 2 brokastis viesnīcā (zviedru galds) www.waterpark.by 

Papildus izdevumi:

Papildus vieta autobusā 45EUR 
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās, ja ceļojat viens/a 45EUR 
1.Ekskursija uz kultūras un sadzīves muzeju “Dudutki” 25EUR 
2.Ekskursija: Mira - Nesviža 35EUR
Ekskursiju pakete (1.+2.) 50EUR
Ieejas biļetes apskates objektos saskaņā ar programmu:75BYN 
Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām vietēja gida vadībā(~ 3 stundas) 15 EUR
Veicot pilnu ceļojuma apmaksu līdz 1.12.2019, Minskas apskates ekskursija DĀVANĀ! 
Vienu pusdienu cena: 15BYN
Medicīniskā apdrošināšana atbilstoši vecumam un izvēlētajai programmai no 4.75EUR. 
Grupas vīza 15EUR

Braucienam uz Baltkrieviju nepieciešama vīza.
Lai nokārotut vīzu norādītajā laikā jāiesniedz šādi dokumenti:
Pase ( derīguma termiņš ne mazāks kā 6 mēneši pēc atgriešanās) ar vismaz 2 brīvām lappusēm; 1 fotogrāfija- krāsaina uz balta fona (galva ¾) 3,5cmx4,5cm. . Apdrošīnāšana, kas darbojas Baltkrievijas Republikā, derīga vienu dienu ilgāk kā ceļojuma beigu datums. 
Personām, kuras dzimušas pēc 11.11.1991 jāiesniedz dzimšanas apliecības kopija. 

Ceļojumā līdzi jāņem: 
Pase un apdrošināšana. Nepilngadīgām personām līdzi jāņem dzimšanas apliecība (oriģināls), ja ceļo bez vecākiem, līdzi jābūt arī notariāli apstiprinātai pilnvarai. Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu un ilgumu. Ceļojuma cenā iekļauti visi nodokļi, to skaitā PVN. Vienu dienu pirms brauciena, lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un gida telefona numuru!!!
Ceļojuma cena 149 €
Akcijas cena iegādājoties ekskursiju paketi 109 €
Medicīniskā apdrošināšana līdz 64 g.v. 3.80 €
Medicīniskā apdrošināšana no 65g.v. līdz 71 g.v. 7.60 €
Medicīniskā apdrošināšana no 71 g.v. 11.40 €
Аpskates ekskursija Minskā 15 €
Grupas vīza 15 €
1. Ekskursija uz kultūras un sadzīves muzeju “Dudutki” 25 €
2. Izbraukuma ekskursija: Mira- Nesviža 35 €
Papildus vieta autobusā 40 €
Piemaksa par SINGL 45 €
Ekskursiju pakete 1 + 2 50 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *