29 700 300
67 700 300
Mēs jau strādājam 
cb@cb.lv

Sanktpēterburgas un Viborgas leģendas...

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

12. - 16. augusts
5 dienas | Krievija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Remiro travel
no 294 € Rezervēt
cena 294 €

Ceļojuma programma

Ar bezmaksas vīzu! 4 naktis vienā viesnīcā Sanktpēterburgas centrā! Skaistules Pēterburgas noslēpumi - Rasputins, Faberžē, Ziemeļu Venēcija, Jaunā Holande un viduslaiku balle Viborgā

! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti   

 1. diena, 12.08. - trešdiena
Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:30 no Lielvārdes, 6:45 no Ogres „Priedītes”, 7:30 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi.

Brauciens caur Siguldu, Valmieru, Valku, Tartu uz Narvu. Kafijas un pusdienu pauzes ceļā.

Krievijas robežas šķērsošana. No 1. oktobra Krievijas robežu ar bezmaksas elektronisko vīzu uz Sanktpēterburgu var šķērsot Narvas / Ivangorodas robežpunktā.

Ierašanās Ziemeļu Venēcijā - Sanktpēterburgā. Sagaida vietējā gide ar stāstiem un leģendām… Iekārtošanās viesnīcā Sanktpēterburgas centrā (tiks precizēta). 4 naktis vienā viesnīcā!

 

2. diena, 13.08. - ceturtdiena
Brokastis viesnīcā.

Tikšanās ar vietējo gidu. Pilsētas apskates ekskursija „Sanktpēterburgas noslēpumi”.

Sanktpēterburgas arhitektūras šedevri: plašais Ņevas prospekts, svinīgie Pils, Senāta un Īzaka katedrāles laukumu neatkārtojamie ansambļi, Mākslu laukums, Vasilija salas strēle - Biržas ēka, Marsa lauks, majestātiskās pilis un katedrāles, unikālie tilti un dzelzs mežģīņu margas, vēsturiskie pieminekļi.

Ekskursija Jusupova pilī ar greznām parādes zālēm un dzīvojamām telpām. Ekspozīcija veltīta Rasputinam. Jusupova Pils Moikā dēvēta par skaistāko ziemeļu galvaspilsētas celtni, arhitektūras šedevrs. Pils apburošais krāšņums sacenšas ar tās skandalozo slavu. Pils pagrabi saistās ar mistisku un noslēpumainu stāstu par cara Nikolaja II favorītu Grigoriju Rasputinu. Pils ir viena no Sanktpēterburgas nedaudzajām privātmājām, kas saglabājusies ar vareniem parādes apartamentiem un mākslas galeriju, mājas teātri un greznām Jusupovu ģimenes dzīvojamām telpām. Pateicoties talantīgo Sanktpēterburgas restauratoru darbam, skaistie interjeri priecē mākslas, mūzikas un teātra mīļus.

Mākslas saliņa “Jaunā Holande”. Jaunā Holande Sanktpēterburgā – unikāls 18. gs. kultūras un atpūtas parks. Salas vēsture sākās XVIII gadsimtā. Mūsdienās - moderns projekts ik radošai dvēselei.

Brīvais laiks.

Nakts ekskursija “Tiltu pacelšana virs Ņevas upes” Mistiskā Sanktpēterburga. Naktī pilsēta pārvēršas. Kad zūd steiga un rosība, pār pilsētu klājas noslēpumu plīvurs, atdzimst senās leģendas un  nostāsti... Tieši naktī nokļūstam neatkārtojamu arhitektūras ansambļu atmosfērā, kad pilsētas skaistākās vietas pārvērtušās līdz neatpazīstamībai naksnīgajā apgaismojumā, kas visu dara īpaši mistisku un romantisku. Kā nakts ekskursijas kulminācija šajā pasaku valstībā -  tiltu pacelšana pār mirdzoši zilo Ņevas spoguli.

Nakts viesnīcā Sanktpēterburgas centrā.

3. diena, 14.08. - piektdiena
Brokastis viesnīcā.

Šodien dodamies izbraukuma ekskursijā „Viduslaiku Viborga”.

Romantiskās viduslaiku pilsētas Viborgas apskate. Dažādu gadsimtu liecinieki - kolorīti namiņi, bruģētas ieliņas, cietoksnis, apaļais tornis, bastions Pancerlaks, Annas un Austrumviborgas nocietinājumi, Alvara Aalto bibliotēka - somu modernisma laika piemineklis, pilsētas simbols - pulksteņtornis, Ūdens Sardzes iela - viena no skaistākajām pilsētas ielām.

Pilsētas dominante - zviedru celtā Viborgas pils. 13. gs. iespaidīgs cietoksnis, ar kuru iepazīstinās īsts bruņinieks. Iespēja pielaikot bruņas, izbaudīt viduslaiku svētku garu, kļūt par bruņinieku turnīra dalībniekiem. Izmēģināt roku šaušanā ar loku un arbaletu, iespēja sabildēties pils interjerā bruņās un zobeniem rokās.

Interaktīvā programma „Senās Viborgas leģendas” pils apaļajā tornī ar pusdienām. Leģendu glabātājs Gustavs Olafsons iepazīstinās ar Viborgas vēstures gadsimtiem. Atdzīvosies leģendārie viduslaiki - bruņinieki un dejā slīdošās skaistās dāmas, kļūsim par senās pilsētas leģendas dalībniekiem un izzināsim Viborgas pils noslēpumus, tiksimies ar eņģeli, pilsētas simbolu.

Programmā: vakara karaļa un karalienes izvēle. Pasaku priekšnesums kostīmos. Bruņinieku duelis un viduslaiku dejas. Iesvētīšanas rituāls, kļūstot par bruņinieku. Viduslaiku himna zviedru valodā un senā balāde „Par trīs brāļiem”. Deju meistarklase ar skatītāju dalību. Pusdienas viduslaiku stilā.

Ekskursija uz ainavisko Monrepo dabas parku - vienīgo Krievijā klinšu parku, Viborgas šauruma pērli. Viens no apburošākajiem un noslēpumainākajiem dārzu-parku ansambļiem Krievijas ziemeļrietumos. Gleznainā vieta, kas apbur ar neparasto skaistumu, guvusi nosaukumu „Pasaules Mala”. Te gan beidzas tikai parka vēsturiskā daļa.

Vakarā atgriežamies Sanktpēterburgā. Brīvais laiks.

Nakts viesnīcā Sanktpēterburgas centrā.

4. diena, 15.08. - sestdiena
Brokastis viesnīcā.

Teatralizēta ekskursija muzejā - maketā „Pētera Akvatorija” ar caru Pēteri Lielo.

Pats Sanktpēterburgas dibinātājs iepazīstinās ar pilsētas un flotes veidošanas vēsturi, atklās galma dzīves  noslēpumus un ievedīs aristokrātu dzīrēs. Iespēja piedalīties balles izpriecās, iegūt apbalvojumus no Pētera Lielā rokām, bet ekskursijas noslēgumā sabildēties ar imperatoru.

Ekskursija Faberžē muzejā Šuvalova pilī. Greznajā Sanktpēterburgas piļu virtenē iekļaujas privātā Narisķinu-Šuvalovu pils. Pilī glabājas unikāla 19.-20. gs. krievu juvelieru rotaslietu un mākslas - amatniecības darbu izstāde. Vērtīgākās muzeja kolekcijā - krievu imperatora Lieldienu olas, ko radījusi Kārļa Gustava Faberžē firma.

Romantiska 1 stundas ekskursija ar kuģīti pa „Ziemeļu Venēcijas” Sanktpēterburgas upēm un kanāliem. Sanktpēterburga no parādes puses. Piļu fasādes, granīta krasti un tiltiņi rada neaizmirstamo Sanktpēterburgas valdzinājumu.

Atgriešanās viesnīcā un brīvais laiks.

Nakts viesnīcā Sanktpēterburgas centrā.
 

5. diena, 16.08. - svētdiena
Brokastis viesnīcā.

09:00 Tikšanās ar gidu viesnīcas foajē. Pārbrauciens uz Pēterhofu Somu jūras līča piekrastē. Ekskursija pa pils - parka ansambli Lejas parkā jeb Petrodvorecā. Visneparastākās strūklakas un cara Pētera laika būves atrodamas tieši Lejas parkā (Lielā Kaskāde, Samsons, skaistās pilis un daudzās strūklakas). Pēterhofas pils parka vēsturisko kompleksu veido trīs galvenās daļas: Lielā pils, Lejas parks un Augšējais dārzs. Slavenā Pēterhofa - piļu un strūklaku karaliste, unikāls arhitektūras piemineklis, ko dēvē par krievu Versaļu, atrodas Somu jūras līča krastā un lepojas ar daudzajām apburošajām strūklakām un kaskādēm, īstu 18. gs. mākslas darbu. Pils priekšpusē - lielā trīspakāpju kaskāde, ko veido 37 apzeltītas bronzas skulptūras, 64 strūklakas, 142 ūdensstrūklakas.

Mājup brauciens… Vēla atgriešanās Latvijā.


Cenā iekļauts:

 • viesnīca Sanktpēterburgas centrā, izvietošana 2-vietīgos numuriņos, 4 naktis;
 • 4 brokastis viesnīcā;
 • reģistrācijas maksa viesnīcā - tūrisma nodoklis;
 • komfortabla autobusa noma, kafija, tēja, karstais ūdens pārbraucienu starplaikā;
 • grupas vadītājs (latviešu valodā) visu ceļojuma laiku, vietējais gids - grupas vadītājs Sanktpēterburgā (krievu valodā);
 • Sanktpēterburgas apskates ekskursija ar vietējo gidu „Sanktpēterburgas noslēpumi”;
 • nakts ekskursija „Tiltu pacelšana”;
 • izbraukuma ekskursija uz Viborgu.

 

Papildus izdevumi:

 • elektroniskā bezmaksas vīza uz Sanktpēterburgu (Latvijas pilsoņiem), ja mēs palīdzam nokārtot: 10 EUR pers.;
 • medicīniskā apdrošināšana uz ceļojuma laiku, BTA: 2.30 EUR pers. līdz 64 g. / 4.70 EUR pers. no 65-74 g.;
 • ekskursiju programma ar ieejas maksām (jāapmaksā līdz 20.04.2020.): 105 EUR - pieaugušais / 83 EUR - students / bērns. Ekskursiju apkalpošana un iepriekš izpirktas ieejas biļetes programmā norādītajos muzejos vietējo gidu pavadībā:

   . ekskursija muzejā-teātrī „Pētera akvatorijs” ar gidu: 10 EUR / 5 EUR - bērns, students;

   . Faberžē muzejs: 25 EUR;

   . ekskursija Jusupova pilī ar parādes zālēm un ekspozīciju: 25 EUR;

   . Monrepo parks, Viborgas pils, interaktīvā programma „Senās Viborgas leģendas” ar pusdienām pils Apaļajā tornī: 25 EUR / 20 EUR - bērns, students;

   . Pēterhofa. Ārpilsētas ekskursija ar vietējo gidu Pēterhofā. Lejas parks: 20 EUR / 8 EUR - bērns, students.

 

Iespējamās papildus piemaksas:

 • vienvietīgs numuriņš viesnīcā 4 naktis – piemaksa: 75 EUR;
 • piemaksa par papildvietu autobusā: 70 EUR.

 

Krievijas valūta: Krievijas rublis (RUB). 1 EUR = ~ 75 RUB

Pusdienas Sanktpēterburgā apmēram vidēji maksā 600-1500 RUB.

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • noslēgt līgumu starp klientu vai tā pārstāvi un ceļojumu biroju;
 • veikt avansa iemaksu 70 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 150 EUR personai jāveic līdz 15.04.2020.;
 • ieejas maksas jāapmaksā līdz 05.07.2020.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 05.07.2020.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

 

! Piesakoties ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzu iekāpšanas vietu. 

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena;
 • elektroniskā bezmaksas Sanktpēterburgas vīza (Latvijas pilsoņiem). Aizpildāms iesniegums internetā ar fotogrāfijas failu pievienošanu. https://evisa.kdmid.ru/
 • medicīniskā apdrošināšana uz ceļojuma laiku.
 • Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.

 

 

Elektroniskās Sanktpēterburgas vīzas saņemšanai nepieciešams: (ja mēs palīdzam nokārtot)

 • pases kopija (pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām);
 • 1 elektroniska fotogrāfija (atbilstoši parametriem);
 • aizpildīta anketa (nosūtīsim).

 

Ceļošanai ārpus Šengenas zonas valstīm nav izmantojamas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases, kas izsniegtas ar derīguma termiņu 50 gadi.

 

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•   atsakoties no ceļojuma, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;
•   ja līdz brauciena sākumam atlikušas 60 – 45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•   ja 45 – 30 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•   ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 30 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.
Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Atcerieties, ka...
Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā. 
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 
Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un valūtas kursa pieauguma. 
Ja ceļojumā dodaties viens un, nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. 
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros. 
Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem.

cena 294 €
papildvieta autobusā 70 €
piemaksa par vienvietīgu numuriņu 75 €
ekskursiju programma ar ieejas maksām-bērns/students 83 €
ekskursiju programma ar ieejas maksām-pieaugušais 105 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *