29 700 300
67 700 300
Mēs jau strādājam 
cb@cb.lv

Karēlijas pasaka...

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

1. - 6. augusts
6 dienas | Krievija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Remiro travel
no 450 €
470 €
Rezervēt
Pasteidzies! -20€
450 €
cena 470 €
akcijas cena 450 €
bērns līdz 18 g. 425 €
seniors no 70 g. 425 €

Ceļojuma programma

Skaistule Sanktpēterburga… Karēlijas galvaspilsēta - senā Petrozavodska. Ceļojums Karēlijas vēsturē… Karēlijas rauša „kaļitok” cepšana. Slavenā Kiži sala un apbrīnojamais Kivač ūdenskritums. Skaistais Ruskealas marmors…


1. diena, 01.08.

Izbraukšana plkst. 6:00 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi.

Izbraukšana plkst. 7:15 no Limbažu kultūras nama (ja vismaz 10 braucēji). Iespēja iekāpt arī pa ceļam no Rīgas līdz Limbažiem.

Kafijas-wc pauze.

Latvijas-Igaunijas-Krievijas robežas šķērsošana.

Marmora piļu skaistule Sanktpēterburga Ņevas krastos... Neliela iepazīšanās ekskursija. Nakšņošana viesnīcā Sanktpēterburgas centrā.

Ja spēks pēc garā ceļa, var gaidīt tiltu pacelšanu.

 

2. diena, 02.08.

Brokastis.

Laipni lūgti Karēlijā! Mīļo viesu sagaidīšana.

Apskates ekskursija „Pētera pilsētas valdzinājums”. Petrozavodska - Sanktpēterburgas laikabiedre, Karēlijas galvaspilsēta, pilsēta, kuru nevar neiemīlēt. Pilsētas arhitektūras un dabas jaukumi, arī slavenā Oņegas ezera piekraste, kur atrodamas neparastas skulptūras “Vēlmju koks”, “Aizmigusī skaistule”, ”Zvejnieki” un slavenais maciņš, kuru paberzējot, savai mājai piebursiet labklājību.

Interaktīvais ceļojums „Karēlijas mozaīka” trīs Karēlijas vēstures laikmetos. Seni labirinti, klinšu zīmējumu noslēpumi, viduslaiku bruņinieki un noslēpumainie karēļu rūnu raksti. Karēļu neparastā, tradicionālā instrumenta kanteles skaņas, mājas gariņi, Karēlijas virtuve un senās karēļu mīklas.

Kallis - somugru valodā mīļotais. Seno karēļu un vepsu gardums - kaļitka, kurzemnieku sklandrauša radinieks ar kartupeļa, biezpiena vai prosas putraimu pildījumu, mmm, cik gards! „Kaļitka, kaļitka - es tevi apēdīšu!”. Meistarklase noslēdzas ar tējas dzeršanu un rauša baudīšanu.
Pusdienas „Burvīgās noskaņas” pilsētas restorānā (iekļautas).

Iekārtošanās viesnīcā (plānota Severnaya Hotel, Petrozavodskā, tiks precizēta) (3 naktis vienā viesnīcā). Brīvais laiks. Iespējams Leļļu muzeja apmeklējums.

 

3. diena, 03.08.

Brokastis „Labrīt!” viesnīcas restorānā.

Ekskursija ar tvaikoni pa Oņegas ezeru uz muzeju - rezervātu Kiži – Unesco objektu, vienu no Krievijas lielākajiem brīvdabas muzejiem, tik unikālu, ka to dēvē par 8. pasaules brīnumu.

Pasakainā vietā, noslēpumainajā Kiži salā, kur jūtams Karēlijas tālās senatnes gars, atrodas unikālais Kiži arhitektūras ansamblis, kuru veido ap 80 dažāda veida un nozīmes celtnes - baznīca, koka kapellas, zvanu torņi, dzirnavas, celtas bez naglām.

Vēlas pusdienas „Kluss vasaras vakars” pilsētas kafejnīcā (iekļautas).

Nakšņošana viesnīcā Petrozavodskā.

 

4. diena, 04.08.

Brokastis.
Ekskursija dabā „Karēlijas pērle”. Kivač ūdenskritums, viens no lielākajiem ūdenskritumiem Eiropas līdzenajā daļā. Ūdens, krītot pāri klinšu veidotam aizsprostam, plaši krīt šaurā aizā, veidojot spēcīgi putojošu, rēcošu straumi. Kivač - īstā Karēlijas pērle, dabas varenības ilustrācija.
Pusdienas maršrutā „Ilgi vēl Karēlija sapņos rādīsies” (iekļautas).
Vakarā papildus: Folkloras programma, cena 1 pers.: 35 EUR.

Neaizmirstams vakars Karēlijā - ar burvīgu iepazīšanos, sārtiem vaigiem, smaidiem, prieku un fantastiski labu noskaņojumu.
Laipni aicināti pie seno karēļu tradīciju glabātājas Zabavas. Kolorītā, laipnā burve gaidīs kopā ar saviem palīgiem. Ar jokiem dārgie viesi tiks vesti pie krāsns samobrankas. Krāsns ir neparasta! Ja kāds burvju vārdu atminēs, visus krāsns pacienās ar karēļu uzlējumiem uz zālītēm, purva odziņām un krāsnī ceptiem karstiem pīrādziņiem ar pildījumu.

Aizraujošās karēļu izklaides turpinās īstens sāmu čums – šamanis Lapsas Ķepa. Šamaņa būdiņā iepazīsim mistērijas un sakrālos noslēpumus, kas uzlabo veselību un sniedz vēlmju piepildījumu. Pastaigāsimies pa šamaņa taciņām, gatavosim ārstniecisku zāļu tēju uz ugunskura, pildīsim šamaņa rituālus, ugunī sadedzināsim visas neveiksmes un nelaimes. Saņemsim šamaņa dāvātu orģinālu laimes suvenīru, sargājošu amuletu!
Unikālais ansamblis Rosinka grupu priecēs ar Ziemeļkrievijas folkloru. Spilgta interaktīvā programma ar ķekatniekiem, dziesmām un dejām! Viesu piedalīšanās programmai piešķirs papildus kolorītu.
Tiksim cienāti ar tradicionālo karēļu virtuvi. Galdā tiks likti dārzeņu salāti, zemnieku zupa Pētera gaumē, kūpināta Karēlijas forele ar kartupeļiem lauku gaumē, ogu morss un kartupeļu rausis Kaļitka.
Nakšņošana viesnīcā Petrozavodskā.

 

5. diena, 05.08.

Brokastis „Vislabākā diena” viesnīcas restorānā.

Dodamies prom no viesnīcas.

Pārbrauciens uz Sortavalu. Ekskursija „Krievijas ziemeļu dvēsele”.

Ruskeala kalnu parks ar „Marmora kanjona pasaku”. Ruskealas kalnu parks - dabas ansamblis, skaists visos gadalaikos. Gar Tohmaioki (tulkojumā „trakā”) upes kreiso krastu marmora ieguves procesā izveidojušies 3 karjeri, kurus reiz savienojušās šahtas un ejas pārvērtušās alās un grotās. Senās akmeņlauztuves pārvērtušās skaistos kalnu ezeros - balta marmora bļodiņas, ko aizpilda dzidrs zili - zaļš ūdens. Ruskealas greznais marmors balto nakšu krāsā, ar zaļām, ziemeļblāzmai līdzīgām šķiedrām izausts, rotā Sanktpēterburgas katedrāles un pilis, Pēterhofas strūklakas, Carskoje Selo un Gatčinas kolonnas. Kanjona apmeklējums.

Brīvais laiks suvenīru iegādei.

Apbrīnojamie Ruskealas ūdenskritumi, pirmatnēji skaisti un vareni. Te filmēts padomju kinetogrāfa šedevrs „Bet rītausmas te klusas” un fantāzijas trilleris „Tumšā pasaule”.

Sortavalas pilsēta pie Lādogas ezera - viena no senākajām un skaistākajām Karēlijas pilsētām. Pilsētai trīs nosaukumi, trīs dzimšanas datumi, un reiz eksistējuši trīs trīsstūrveida laukumi (palikuši divi). Sortavalas atšķirīgo vēsturisko - kultūras seju veidojušas trīs valstis - Zviedrija, Somija un Krievija. Zviedru valdīšanas laikā pilsēta radusies, ekonomiski veidojusies Krievijas impērijas laikā, taču uzplaukumu sasniegusi kā Somijas pilsēta ar lielisku atrašanās vietu ezera ZR krastā, Ljappa Jarvi līča krastos.

Pusdienas (iekļautas).

Ilgi vēl Karēlijas burvīgos sapņos rādīsies... laiks atvadām. Uz atgriešanos!

Nakšņošana viesnīcā Sanktpēterburgā.

 

6. diena, 06.08.

Brokastis.

Labrīt, Sanktpēterburga! Pilsētas apskates ekskursija „Sanktpēterburgas noslēpumi”.

Sanktpēterburgas arhitektūras šedevri: plašais Ņevas prospekts, svinīgie Pils, Senāta un Īzaka katedrāles laukumu neatkārtojamie ansambļi, Mākslu laukums, Vasilija salas strēle - Biržas ēka, Marsa lauks, majestātiskās pilis un katedrāles, unikālie tilti un dzelzs mežģīņu margas, vēsturiskie pieminekļi.

Mājup brauciens… Krievijas - Latvijas robeža. Atgriešanās Limbažos (ja paredzēts) - Rīgā.Cenā iekļauts:

 • autobusa noma;
 • 3 naktis 3* viesnīcā Petrozavodskā, Karēlijā, izvietošana 2-vietīgos numuriņos ar ērtībām;
 • 2 naktis 3* vai 4* viesnīcās Krievijā, Sanktpēterburgā, izvietošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām;
 • 5 brokastis viesnīcās;
 • 4 pusdienas Karēlijā;
 • reģistrācijas maksa viesnīcās - tūrisma nodoklis;
 • grupas vadītājs (latviešu valodā) visu ceļojuma laiku, vietējie gidi Krievijā, Karēlijā (krievu valodā) 6 dienas;
 • Petrozavodskas apskates ekskursija 2. dienā ar vietējo gidu „Pētera pilsētas valdzinājums”;
 • Sanktpēterburgas pilsētas ekskursija.

Ja vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam pieteikt laicīgi.

 

Papildus izdevumi: (1 pers., jāapmaksā līdz 20.06.2020. (01. - 06.08.2020. grupai) / līdz 20.06.2021. (01. - 06.08.2021. grupai))

 • vīza uz Krievijas Federāciju (Latvijas pilsoņiem) + obligātā nepieciešamā medicīniskā apdrošināšana uz ceļojuma laiku: 75 EUR pers. (ja kārto visiem reizē);
 • ekskursiju programma ar ieejas maksām: 30 EUR - pieaugušais / 25 EUR - bērns līdz 18 g. Ekskursiju apkalpošana un iepriekš izpirktas ieejas biļetes programmā norādītajos objektos vietējā gida pavadībā:

1) Interaktīvais ceļojums Karēlijas vēstures 3 laikmetos „Karēlijas mozaīka”.

2) „Kaļitka, kaļitka - es tevi apēdīšu!” meistarklase ar tējas dzeršanu.

3) Ūdenskrituma Kivač apmeklējums.

4) „Marmora kanjona pasaka” Ruskealas kalnu parkā.

5) Ruskealas ūdenskritums Ahvenkoski.

 • ekskursija uz Kiži salu: 60 EUR pers. / 51 EUR - bērns līdz 15 g. (ieskaitot) (ieejas biļetes, pārbrauciens ar kuteri, ekskursija Unesco objektā);
 • folkloras programma ar vakariņām: 35 EUR pers.

Papildus izdevumu cenas var mainīties, tās tiks precizētas pirms brauciena.

 

 

Iespējamie papildus izdevumi:

 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu viesnīcās: 120 EUR;
 • piemaksa par papildvietu autobusā: 110 EUR.

 

 Krievijas valūta: Krievijas rublis (RUB). 1 EUR = ~ 75 RUB

 

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds) vai (vārds, uzvārds, personas kods, pases numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk);
 • veikt avansa iemaksu 70 EUR personai (jāveic 3 dienu laikā);
 • otrā iemaksa 200 EUR personai jāveic līdz 15.03.2021.;
 • ieejas maksas jāapmaksā līdz 20.06.2021.;
 • pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 20.06.2021.;
 • savstarpēji vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās no brauciena;
 • Krievijas vīza (Latvijas pilsoņiem);
 • medicīniskā apdrošināšana uz ceļojuma laiku.
 • Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.

 

Krievijas vīzas saņemšanai nepieciešams (noformēšanas laiks ~ 2 nedēļas):

 • pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām, ar 2/3 pilnībā tīrām lapām vīzu sadaļā;
 • 1 fotogrāfija (3,5x4,5cm, krāsaina uz balta fona), ne vecāka kā 3 mēneši;
 • aizpildīta anketa (nosūtīsim).
 • Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase un vīza. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.

 

Ceļošanai ārpus Šengenas zonas valstīm nav izmantojamas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases, kas izsniegtas ar derīguma termiņu 50 gadi.

 

Papildus informācija:

 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 30 dalībnieki. Grupā plānoti 30-44 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību).

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•   atsakoties no ceļojuma, tiek ieturēta 1. avansa iemaksa;
•   ja līdz brauciena sākumam atlikušas 60 - 45 dienas, tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
•   ja 45 - 30 dienas, tiek ieturēti 75% no ceļojuma summas;
•   ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 30 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.
Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

 

Atcerieties, ka...

Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā. Ja gadījumā līdz 2020. gada vasarai būs izmaiņas elektonisko vīzu lietošanā Krievijas teritorijā, tūroperators ir tiesīgs mainīt plānoto Krievijas robežas

šķērsošanas vietu, veicot maršruta izmaiņas Latvijas teritorijā, saskaņojot iekāpšanu.
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 
Ceļojuma cena var palielināties atkarībā no ceļu nodokļu, degvielas cenas un valūtas kursa pieauguma. 
Ja ceļojumā dodaties viens un, nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros. 
Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem.

cena 470 €
akcijas cena 450 €
bērns līdz 18 g. 425 €
seniors no 70 g. 425 €
ekskursiju programma ar ieejas maksām - bērns līdz 18 g. 25 €
ekskursiju programma ar ieejas maksām - pieaugušais 30 €
folkloras programma 35 €
Kiži sala - bērns līdz 15 g. 51 €
Kiži sala - pieaugušais 60 €
papildvieta autobusā 110 €
piemaksa par vienvietīgu numuriņu viesnīcās 120 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *