29 700 300
67 700 300
Резервируй онлайн
cb@cb.lv
29 700 300

Latgales dārgumi - Lielbornes muiža, pērlīte Červonkas muiža, Silenes SPA un šmakovkas laboratorija, Latvijā augstākais koka skatu tornis, pa "Pilsēta pie upes" takām Krāslavā, īsti latgaliska maltīte pēc tradicionālām receptēm!

trip-pic

Доступные числа и цены

14. август
1 день | Латвия
Доступны свободные места
Язык - латышский
Jauni Rakursi
от 34 € Забронировать
Pamatcena 34 €

Программа путешествия

Ak, kādas nojaušamas, neredzētas un apbrīnojamas bagātības atrodamas pašā Latvijas pierobežā! Gan dabas, gan cilvēku roku radītas. Bet visbiežāk - mazliet no dabas, mazliet cilvēka darbs. 

Ekskursijas programmā: 

7:10 izbraukšana no Rīgas, pieturvietas pie Zinātņu akadēmijas. 

Rīta kafijas pauze ceļā. 

 


Silene Resort&SPA -
 paradīzes stūrītis zemes virsū - četrzvaigžņu kūrorts, kas atrodas 20 km no Daugavpils pilsētas, gleznainā Sila ezera krastā, piedāvā saviem viesiem komfortablas villas, viesnīcas numurus, SPA procedūras, restorānu, konferenču zāli, pludmali. Dosimies nelielā ekskursijā, lai iepazītos ar atpūtas kompleksa piedāvājumu!

 

Šmakovkas laboratorija Silenē ir mūsdienīgs objekts, kas iepazīstina apmeklētājus ar ilggadējām šī dzēriena ražošanas tradīcijām. Speciālisti ir izstrādājuši vairākus dzēriena veidus, kuri tiek ražoti pēc pašu receptūras un pildīti īpašās firmas pudelēs. Degustēsim šmakovku ar uzkodām, kā arī iegādāsimies dzērienu kā suvenīru mājās palicējiem!

(Stāstījums, degustācija ar uzkodām - EUR 5)

 

Červonkas (Vecsalienas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā. Tā ir visai gleznaina ēka ar dinamisku un sarežģītu apjoma kompozīciju – īsta pasaku pils.  Saglabājusies barona kabineta loga vitrāža un lielā zāle ar grezniem griestiem. Blakus pilij un muižas apbūvei izpleties 3 ha liels brīvā plānojuma parks ar vismaz 14 veidiem eksotisko koku sugu. 

Muižas apskate no ārpuses!

 

Lielbornes muiža -  vienīgais muižas komplekss, kas saglabājies dabas parka „Daugavas loki“ teritorijā. Šobrīd apskatāma, iespējams, 18. gs. celtā vecā, kā arī 19. gs pirmajā pusē klasicisma stilā celtā jaunā pils. Lielbornes muižas kungu mājas jaunākā daļa pārbūvēta 19. gs. beigās un 20. gs. sākumā. Kungu māja, kas ir raksturīgs vasarnīcu stila piemineklis Augšzemē, var lepoties ar savām dekoratīvi izstrādātajām konstrukcijām un apdares detaļām, kas rada savdabīgu māksliniecisko iespaidu.

Muižas parkā, kas plešas abpus Bornes upei, apskatāmi divi dižkoki: ozols un vīksna, apmeklētāju acis priecēs arī lapegles un neparasti skaista priede. Pastaigu takas ved gan gar straujo Bornes upi, gan pa tās stāvajām nogāzēm, paverot romantisku skatu uz Daugavas lokiem, dzirnavu drupām un ūdenskritumu un arī atjaunoto dzirnavu dīķi.

(Ekskursija vietējā gida vadībā EUR  3)

 

32 metrus augstais Priedaines skatu tornis ir augstākais koka skatu tornis Latvijā un viena no populārākajām apskates vietām Krāslavā. No torņa virsotnes paveras skats uz vienu no krāšņākajiem Daugavas lokiem, kā arī uz Krāslavas koka namu jumtu mozaīkām un dievnamu torņu smailēm. 

 

Ap launaga laiku baudīsim vēlas kulinārā mantojuma pusdienas Krāslavā! Pusdienu piedāvājumā – zupa, otrais ēdiens, saldais pīrāgs ar tēju. 

(Pusdienu piedāvājums – 10 EUR)

 

Krāslava - pilsēta ar īpašu šarmu Daugavas senlejā. Krāslavas pils apskate no ārpuses, skats uz Daugavas ieleju no pils skatu laukuma, pastaiga Krāslavas vēsturiskajā centrā.

Krāslavas Sv. Ludviga baznīca - būvēta 18.gs. pēc itāliešu arhitekta Antonio Parako projekta. Baznīcas altāra daļā izvietotā itāļu mākslinieka Filipo Kastaldi 18.gadsimtā gleznotā freska „Svētais Ludvigs dodas krusta karā”. Sevišķi jāizceļ Sv. Donata mocekļu relikvijas, kas piesaista lielu skaitu ticīgo, tādējādi padarot Krāslavu par otro lielāko svētceļotāju vietu Latgalē pēc Aglonas. Baznīcas atjaunotajos pagrabos ir apskatāmas grāfu Plāteru kapenes, kas izveidotas 1775. gadā. Tās ir patiesi iespaidīgas!

Krāslava ir viena no vietām, kur filmēta viena no jaunākajām latviešu filmām “Pilsēta pie upes” par notikumiem 30.-40. gados, cilvēciskām un politiskām izvēlēm. Iepazīsimies arī ar filmas tapšanas vietām Krāslavā!  

(Ekskursija Krāslavā vietējā gida vadībā ~ 3 EUR personai)

 

Mājupceļš, atgriešanās Rīgā ap 22:00

 

Ekskursijas cena: EUR 34

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošais gids

Cenā nav iekļauts: ieejas maksas, ēšanas maksas, ziedojumi u.c.

Pamatcena 34 €
trip-pic

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *