29 700 300
67 700 300
Резервируй онлайн
cb@cb.lv
29 700 300

BOTSVANAS UN ZIMBABVES ZILOŅKAULA CEĻŠ (Botswana & Zimbabwe Ivory Route)

trip-pic
12. - 26. сентябрь
15 дней | Ботсвана
Доступны свободные места
Язык - латышский
Mundus Travels
от Забронировать

Программа путешествия

Šis klasiskais ceļojums ved pa Botsvanu, Namībiju, Zimbabvi un Kavango Zambezi Pārrobežu konservācijas zonu (KAZA). Vairāku nāciju iniciatīva savieno plašus rezervātus ar savvaļas lielo dzīvnieku, īpaši ziloņu, migrācijas dabiskajiem koridoriem. Džungļu un savannas lodžas ir skaistas, komfortablas un piemērotas lieliskam piedzīvojumu safari.

Spilgtākās pieredzes:

  • Hwanges NP ziloņu pulki
  • Okavango Delta - mokoro vienkoča brauciens, buša (savannas) izpētes pastaigas
  • Matobos NP granīta bluķu ainavas un pēdējie Zimbabves degunradži, World's View ar valstsvīra Sesila Rodsa kapa vietu
  • Moremi Game Reserve - 3 dienu 4WD (džips) bagāta dzīvnieku vērošana
  • Chobe - 4WD (džipu) dzīvnieku vērošana un upes kruīzs ar ziloņu bariem krastā
  • Viktorijas ūdenskritums - satriecošs mērogs
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 

1. diena VICTORIA FALLS [lodža ---; B=brokastis, L=launags, P=vēlās pusdienas]
Majestātiskais skats, varenajai Zambezi upei pāri klints malai gāžoties bezdibenī, ir lielisks sākums Botsvanas un Zimbabves piedzīvojumam. Vispirms ierakstāmies mūsu lodžā, tad pēcpusdienas pastaigā izpētām tropisku lietus mežu audžu ieskauto Viktorijas ūdenskritumu. Pusdienās dodamies uz vietējo restorānu (pašu izdevumi)

2. - 3. diena HWANGE NP [lodžas namiņš / chalet Bx2 Lx2 Px2]
Hwanges nacionālais parks ir īsts mežonīgās dabas dārgakmens, slavens ar lielajiem dzīvniekiem un it īpaši ar ziloņu bariem.
Hwangē ir daudzveidīgas ainavas un dzīvnieku habitātes, no Kalahari tuksneša rietumpusē cauri zāļainiem savannas klajumiem līdz pat mežainajai ainavai austrumos. Mūsu komfortablā lodža divām naktīm atrodas privātā koncesijā pie parka austrumu robežām. Pavadām dienas pilnas dienas vērošanas izbraucienos (full-day Game Drive) ar vaļējiem 4WD, atrodot lielos dzīvniekus

4. - 5. diena MATOBOS NP [namiņš / chalet Bx2 Lx1 Px2]
Matobo Nacionālā parka noapaļotie granīta blāķi un viļņotās ielejas sniedz patvērumu dažiem no pēdējiem Zimbabves degunradžiem. Pavadām dienu parka ekskursijā, vērošanas gājienā (Game Walk), lai redzētu degunradžus, atklājam senus bušmeņu klinšu zīmējumus un esam pārsteigti par ainavu no World's View, valstsvīra Sesila Rodsa (Cecil Rhodes) paša izraudzītās kapa vietas

6. diena NATA [namiņš / chalet B--]
Šajā rītā atstājam Matobos un dodamies uz Rietumiem, uz Botsvanas robežu. Šķērsojuši upi pie Plumtree, dodamies dziļāk Natas apgalā uz naktsmītni.
Vēlā pēcpusdienā izbraucam uz Makgadikgadi sāls līdzenumu, plašiem sāls dīķiem, kas šķietami aizstiepjas aiz horizonta. Izpētām apvidu un veltām laiku krāsainā saulrieta vērošanai un attēliem, pirms zeltainā saule norietējusi aiz horizonta

7. diena MAUN [lodža B--]
Mauna San bušmeņu valodā nozīmē "īso niedru vieta", tā atrodas uz Okavango Deltas apgabala robežas. No mūsu lodžas paveras valdzinošs skats pāri skaistajai Thamalakanes upei. Šeit sagatavojamies iebraukšanai Moremi Dzīvnieku rezervātā, pēcpusdienu veltot putnu dzīves vērošanai pie upes, atspirdzinoties baseinā vai izvēloties ainavisku mazā helikoptera lidojumu pāri Okavango Deltai (pašu izdevumi)

8. - 10. diena MOREMI GAME RESERVE [2x permanentu telšu lodža bušā Bx3 Lx3 Px2]
Moremi rezervāts ir viena no bagātākajām savvaļas teritorijām pasaulē, un veidojas gluži negaidīts kontrasts, kad Okavango plūdu ūdeņi nonāk sausākajās Kalahari zemēs. Veidojas savannas zālāji, pārplūstošas palienes, ūdensrožu lagūnas, mitri meži un līkloču kanāli, kopā veidojot lieliskus dzīves apstākļus neskaitāmiem dzīvniekiem.
Moremi rezervātā mājo 400 putnu sugas, tā ir viena no bagātīgākajām vietām, kur ieraudzīt leopardus, lauvas, savvaļas suņus, ziloņus, žirafes un daudzveidīgas antilopes. Pavadām savu laiku aizraujošās Game Drive pašā Moremi un tā apkaimes koncesijā pie Khwai upes, kur vēlā pēcpusdienā sanāk izslāpušie dzīvnieki dzesēt slāpes krasta lagūnās un dzeršanas vietās. Lodža atrodas privātā koncesijā pie Khwai upes, te baudām maltītes, vērojot lielos dzīvniekus ūdens dzeršanā līdzās un izbaudot atrašanos tik tālu no civilizācijas.
10. dienas rītā pēc vērošanas izbrauciena pa koncesiju atgriezamies lodžā Maunā.

11. - 12. diena OKAVANGO DELTA [lodža BLP]
Apbraucot Deltu, nonākam lodžā, Deltu barojošās Okavango upes krastā. No lodžas dodamies Deltas izpētē ar stūmēja stumtiem vienkočiem mokoro un ar motorlaivu. Rāmi kanāli vijas cauri niedru audzēm, kristāldzidrs ūdens, bagāta putnu dzīve. laiks atpūsties, relaksēties un baudīt Deltas skatus

13. diena CAPRIVI [chalet B-P]
Šķērsojam Namībijas robežu un Mahango Dzīvnieku rezervātu Caprivi joslā. Game Drive cauri rezervātam līdz mūsu lodžai Kavango upes krastos.
Pēcpusdienā upes kruīza izbraukums no lodžas

14. diena CHOBE NP [lodža B--]
Šajā dienā atklājam sev Čobes nacionālo parku. Caprivi josla Zambezi tuvumā ir Namībijas teritorijas ķīlis, kas aizsniedzas līdz pat varenajai upei, nošķirot Angolu ziemeļos un Botsvanu dienvidos, izveidota, lai kādreizējai vācu Austrumāfrikai dotu pieeju upei.
Šķērsojuši Caprivi, atgriežamies Botsvanā pie Ngomas un dodamies uz lodžu pie Kasanes.
Čobes (Chobe) upe, lēni plūstot gar Čobes Nacionālā parka ziemeļu robežu, piesaista dažus no pašiem lielākajiem ziloņu bariem Āfrikā. Pēcpusdienā dodamies, iespējams, pašā labākajā savvaļas dzīvnieku vērošanas aktivitātē visā Āfrikā, vakara upes kruīzā līdz saulrietam. Vareni ziloņu bari, kas atgriežas no ganībām, prāvi krokodili, nīlzirgu bariņi krastā un ūdenī, citi prāvie savvaļas iemītnieki dzesēs slāpes dienas beigās.
Iespaidīgajā saulrieta brīdī Čobes upe ir katra fotogrāfa sapnis

15. diena VIKTORIJAS ŪDENSKRITUMS, ZIMBABVE - CEĻOJUMA BEIGAS [- B--]
Izbaudiet beidzamā agrā rīta Game Drive (pašu izdevumi) pirms pēdējām kopīgajām brokastīm kopā.
Ceļojums beidzas 11:00 pēc brokastīm. Mazliet skumjas atvadas, pirms kāpjam transfera auto uz Kasanes lidostu Botsvanā vai Vic Falls lidostu Zimbabvē dienas orās puses lidojumiem.


Ceļojuma cenā iekļauts:
  • ieejas maksas
  • transports - safari minibuss / safari īpašais transports un 4WD
  • maltītes kā programmā
  • profesionāli gidi un reindžeri

Если не нашли свое путешествие, пожалуйста, пишите нам- подберем подходящее!

Номер телефона: *