29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Līgo svētki Horvātijā

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

21. - 27. jūnijs
7 dienas | Horvātija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jēkaba ceļojumi
no 1 740 € Rezervēt
par vienu vietu divvietīgā numurā 1 740 €

Ceļojuma programma

Rīga – Rijeka – Opatija – Plitvicas nacionālais parks – Šibenika – Kornati salas – Krka nacionālais parks – Dubrovnika – Rīga

Grupā līdz 14 ceļotājiem

1. DIENA.  SVĒTDIENA, 21.06.  RĪGA – RIJEKA – OPATIJA

Tikšanās Rīgas lidostā plkst. 06:05 un lidojums Rīga – Rijeka 08:05 – 09:35. Pēc ierašanās dosimies uz viesnīcu un agrā pēcpusdienā dosimies tālāk uz 13.gs. Trsatas pils kalna ciematu. Šeit paveras brīnišķīgs skats uz Rijeku un Kvarnera līci. Dosimies pastaigā pa Rijekas vecpilsētu, kur būs iespēja apbrīnot 18.gs. ēkas un baznīcas. Korso - Rijekas galvenā gājēju iela - tajā redzama baroka stilā celtā Rijekas katedrāle, kas veidota pēc apaļa stāvu plāna, un neogotiskā stila Lourdes Dievmātes baznīca, graciozais 19. gadsimta rātsnams un pilsētas tornis. Vakariņas. Pārbrauciens uz Opatiju, nakšņošana viesnīcā Opatijas apkārtnē.

2. DIENA.  PIRMDIENA, 22.06.  OPATIJA – HUM – BUZETA – MOTOVUN – OPATIJA

Pēc brokastīm dosimies ceļā uz nelielo Hemas pilsētu, pa ceļam baudot bagātīgās Vidusjūras ainavas. Viduslaiku Hemas pilsētā ir aizsācies horvātu literārās kultūras centrs  - to atspoguļo Sv. Jeroma baznīcas -  Glagolitic sienu raksti. Pasludināta par vienu no mazākajām pilsētām pasaulē, tajā ir jūtams vēsturisks spēks, ko atspoguļo akmens ielas, jaukās baznīcās, ar ziediem piepildītie laukumi un nocietinātās sienas. Tālāk dosimies uz Buzetu, kas atrodas pie Slovēnijas robežas. Šeit degustēsim Biska - īpašu brendiju, ar āmuļu garšvielu, kā arī dažādus liķierus ar uzkodām. Motovun kalna galā atrodas viduslaiku vecpilsēta un tās Sv. Stefana renesanses laika baznīca ar 16. gadsimta zvanu torni. Šeit paveras burvīgs panorāmas skats uz apkārtējiem sulīgajiem vīna dārziem un mežiem, kur atrodamas reģiona slavenās trifeles. Pusdienas. Atgriešanās Opātijā, brīvs vakars. Nakšņošana viesnīcā Opatijas apkārtnē.

3. DIENA. OTRDIENA, 23.06.  OPATIJA – PLITVICAS EZERU NACIONĀLAIS PARKS – ŠIBENIKA

Šodien apskatīsim Plitvices ezerus – nacionālo parku, kurš atrodas kalnainās Horvātijas vidienē un kopš 1979. gada ir UNESCO pasaules mantojumu sarakstā. Plitvicas ezeru nacionālais parks ir izveidots saskaņā ar ļoti stingriem likumiem, kas regulē dabiskās izmaiņas klimatā, tie ir diezgan atšķirīgi no tā, kā ir izveidojušies citi ezeri šajā valstī. Pusdienas. Dosimies pastaigā pa parku, redzēsim akmeņaino formu pārpilnību, dzirdēsim putnu dziesmas, ieelposim ziedošu ziedu aromātu vai varbūt sastapsim kādu no šeit mītošajiem dzīvniekiem. Došanās uz Šibeniku. Vakariņas un nakšņošana Šibenikas apkārtnē.

4. DIENA.  TREŠDIENA, 24.06.  KORNATI SALU KRUĪZS – ŠIBENIKA

Visas dienas garumā baudīsim neaizmirstamu braucienu Kornati salu arhipelāgā, kas sastāv no 89 neapdzīvotām salām, saliņām un rifiem, kā arī augstām klintīm, kas paceļas 80 metru augstumā virs jūras. Kornati nacionālais parks veido 12% no visām Horvātijas Adrijas jūras salām, to platība ir aptuveni 320 km2. Turklāt tā ir slavena ar neparastu ainavu skaistumu ar daudziem līčiem, kristāldzidru ūdeni un bagātīgu jūras floru un faunu. Ja paveiksies, redzēsim jūras bruņurupučus vai pat delfīnus. Pusdienas uz klāja. Atgriešanās un nakšņošana viesnīcā Šibenikas apkārtnē.

5. DIENA.  CETURTDIENA, 25.06.  KRKA NACIONĀLAIS PARKS – DUBROVNIKA

Krka nacionālais parks – šeit apskatīsim Skradinski Buk ūdenskritumu, kas virs šūnakmens klintīm veido iespaidīgu daudzu līmeņu kaskādi. Šajā parkā ir bagātīga augu valsts, kā arī šeit mājo daudz dažādi putni un zivis. Tā kā Horvātijā ir ļoti stingri vides saglabāšanas likumi, tad šī parka dabas vērtība palikusi tās sākotnējā stāvoklī. Pusdienas. Došanās uz Dubrovniku. Vakariņas vietējā restorānā, nakšņošana viesnīcā Dubrovnikā.

6. DIENA.  PIEKTDIENA, 26.06.  DUBROVNIKA

Šodien apskatīsim Dubrovnikas pilsētu, kāpsim trošu vagoniņā, kas dažu minūšu laikā mūs uzvedīs Srd kalnā, lai vērotu burvīgu skatu uz Dubrovnikas pilsētu un jūru. Dosimies atpakaļ lejā uz pilsētu un apskatīsim Dubrovniku – Sardun – galvenā pilsētas iela, Dominikāņu baznīca, Rektora pils, kas celta 15.gs., un savulaik bijusi valdības mītnes ēka. Katedrāle - celta uz vecās katedrāles drupām, kura tika nopostīta zemestrīces laikā (1667.gadā). Sponza pils, kas ievērojama ar sabrukušo iekšpagalmu un izsmalcinātiem akmens grebumiem. Brīva visa pēcpusdiena Dubrovnikas pilsētā. Vakarpusē atgriešanās viesnīcā un tālāk došanās uz vietējo restorānu - vakariņas ar mūziku. Atgriešanās viesnīcā un nakšņošana Dubrovnikā.

7. DIENA. SESTDIENA, 27.06. DUBROVNIKA – RĪGA

Pēc nesteidzīgām brokastīm dosimies uz Konavle apgabala populārāko vīna darītavu. Pēc degustācijas dosimies uz Ljutas ciemu, kur no saimnieka uzzināsim ko vairāk par maizes un miltu pagatavošanu. Pusdienas un došanās uz lidostu, lidojums Dubrovnika - Rīga 18:05 – 21:40.

Ceļojuma cenā ietilpst:
 • lidojuma biļete Rīga – Rijeka un Dubrovnika – Rīga, nododamā bagāža;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • dzīvošana 3* viesnīcās, divvietīgos numuros;
 • 6 brokastis; 4 vakariņas; 4 pusdienas; 3 degustācijas
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un krievu valodā runājoši vietējie gidi;
 • ieejas biļetes programmā minētajos apskates objektos.
Ceļojuma cenā neietilpst:
 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • dzeramnaudas vietējiem gidiem, ostas personālam un autobusu vadītājiem;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam.

Piemaksa par vienvietīgu numuru –260 EUR

Pieteikšanās ceļojumam:
 •  piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 •  vieta tiek rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 •  otrā iemaksa 50% no atlikušās summas jāveic ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma (12.04.);
 •  atlikušās summas pilna samaksa jāveic ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma (10.05.).
Ceļojuma anulācijas noteikumi:
 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (02.05.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49-36 dienas pirms ceļojuma (03.05. - 16.05.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas pirms ceļojuma (17.05.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti: ID karte vai pase.

Grupas sapulce: netiek rīkota, svarīgākā informācija par braucienu 2 nedēļas pirms ceļojuma elektroniski e-pastā.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Tūroperatora patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
par vienu vietu divvietīgā numurā 1 740 €
par vienvietīgu numuru 280 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *