cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Lieldienās uz Galisiju, uz pasaules malu Spānijā! GARANTĒTS

trip-pic
27. - 31. marts
5 dienas | Spānija
Pēdējā iespēja!
Palikušas 4 vietas!
Valoda - latviešu/krievu
Baltic Ad Hoc (FlyMeAway)
no 899 € Rezervēt
Tiešais lidojums + Exe Peregrino 4* viesnīca 899 €
Tiešais lidojums Rīga - Santjago de Kompostela - Rīga 499 €

Ceļojuma programma

Ceļojums piemērots: visiem, kuriem interesē vietas ar nenovērtējamu kultūrvēsturisku nozīmi, tiem, kuru dzīvē reliģija ieņem nozīmīgu lomu, kā arī tiem, kurus sajūsmina skaisti dabas skati


                 Lieldienās uz Galisiju, uz pasaules malu Spānijā!


Tiešais lidojums Rīga -
Santjago de Kompostela - Rīga
27.03.2024. Rīga 16.10 - 19.25 Santjago de Kompostela
01.04.2024. Santjago de Kompostela 00.20 - 05.45 Rīga
Lidojumu izpilda aviokompānija Enter Air ar Boeing 737-800 tipa lidmašīnu


Lidojums - 499 EUR: Cena par tiešo lidojumu uz Santjago de Kompostelu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, bagāža (20 kg nododamā un 5 kg rokas)

Lidojums + Exe Peregrino 4* viesnīca - 899 EUR:
 Cena par tiešo lidojumu, transferu un 4 naktis 4* viesnīcā EXE Peregrino divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 250 EUR

Nelielā pilsēta Santjago de Kompostela atrodas Spānijas ziemeļrietumos, apmēram 30 km attālumā no Atlantijas okeāna piekrastes. Tā ir pazīstama visas pasaules kristiešu vidū kā trešais nozīmīgākais svētceļojumu galamērķis, jo Santjago de Kompostelas katedrālē atdusas Jēzus Kristus apustuļa Svētā Jēkaba vecākā pīšļi. Šeit netrūkst ne ēnainu skvēru, ne krāšņu parku, ne arī plašu skatu uz Galīsijas laukiem, kas plešas turpat aiz pilsētas robežām. Un nevar nepieminēt arī līdzās esošo Atlantijas okeānu, kura skarbā elpa piedod šim Spānijas vistālākajam nostūrim īpašu auru.


Eurostars viesnīcu ķēdes viesnīca Exe Peregrino 4* atrodas 1.5 km jeb 10-15 minūšu gājiena attālumā no Santjago de Kompostellas Katedrāles un vecpilsētas. Plašās istabas piedāvā visu nepieciešamo viesu atpūta: apkuri, gaisa kondicionieri, seifu, plakanekrāna TV, fēnu, minibāru, bezmaksas WI-FI. Daži viesnīcas numuri ir ar balkonu. Restorānā iespējams nobaudīt bagātīgas bufetes brokastis un vakariņas. Viesnīcā ir arī bārs – kafejnīca. Apkārt viesnīcai plešas dārzi trīs līmeņos. Tai ir arī terase ar panorāmas skatu, fitnesa zāle un āra baseins, kas darbojas siltajā sezonā. Tuvākā sabiedriskā transporta pietura atrodas vienas minūtes gājiena attālumā no viesnīcas; brauciens uz pilsētas centru ilgst aptuveni 10 minūtes. Noīrēto automašīnu par papildus samaksu un bez iepriekš veiktas rezervāciju varēs novietot viesnīcas stāvvietā.


                                      Ekskursiju programma pēc izvēles

                                   Ekskursijas ir jāiegādājas pirms lidojuma!
                                                Vietu skaits ierobežots!Santjago de Kompostelas pilsētas ekskursija
28.03.2024 09.00 no viesnīcas ar kājām
Santjago de Kompostelas vecpilsētā apmeklēsim tās galveno objektu - katedrāli. Pēc tam dosimies uz Vilara ielu, kur atrodas pilsētas elites pilis, rotātas ar arkādēm. Līdzās esošajā šaurajā un rosīgajā Franko ielā jau no senseniem laikiem uzplauka krodziņi un bagātības uzkrāja naudas mijēji, kuri apkalpoja svētceļniekus. Noiesim garām arī Fonsekas koledžai, kas ir pilsētas universitātes vecākā ēka, kas pievienota rektorātam un atveras uz Obradoiro laukuma pusi. To ieskauj pašreizējais pilsētas rātsnams, Katedrāles galvenā fasāde un Šelmireza pils. Daži pakāpieni pa kāpnēm ļaus nokļūt līdz Acibečerijas laukumam, kur atrodas amatnieku veikaliņi. Nogāzes augšpusē atrodas Servantes laukums, kur senajos laikos bija izvietojies tirgus. Ekskursiju noslēgsim, ejot pa jaunāko no senajām Viduslaiku ielām – Jauno ielu. Ekskursijas ilgums ~ 3,5 stundas.
Cena: 45 EUR
Cenā iekļauts:  krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Santjago de Kompostelas katedrālēLakoruņas un Betansosas pilsētu ekskursija
29.03.2024 09.00 no viesnīcas

Ekskursijas sākumā ar autobusu dosimies uz Lakoruņas pilsētu, kas ir lielākā Galisijas apgabala pilsēta pēc iedzīvotāju skaita un bijusī Galisijas karalistes galvaspilsēta. No trim pusēm pilsētu ieskauj Atlantijas okeāns un tādēļ tā pazīstama ne tikai ar bagātīgu vēstures mantojumu, bet arī ar lieliskām pludmalēm un izsmalcinātu piejūras virtuvi. Ekskursijas gaitā gida pavadībā apskatīsim pilsētas ievērojamākās vietas un tiks dots arī brīvais laiks. Ekskursijas otrajā daļā dosimies uz Betansos pilsētu, kas lepojas ar vienu no vislabāk saglabātajām Viduslaiku vecpilsētām Galisijā. Te apskatīsim ievērojamākos vēsturiskos objektus. Ekskursijas ilgums ~8 stundas.
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)
Ekskursija uz Vigo un Pontevedru
30.03.2024 09.00 no viesnīcas

Ekskursijas pirmajā daļā brauksim gar Vigo upes krastiem, vairāk akcentējot jūras nozīmīguma un iespaida tēmu. Vigo pilsētā, kas ir Galicijas nozīmīgākais industriālais centrs un osta Atlantijas okeāna krastā, pievērsīsim uzmanību ievērības cienīgākajām vietām - skulptūru kolekcijai, kas rotā pilsētas skvērus, Strādnieku piemineklim, Zirgu strūklakai, Atlantijas vārtiem, Rūpniecības laukumam, La Guia parkam un El Castro cietoksnim. Pēc tam ceļš turpināsies uz Pontevedras pilsētu, kas ir tāda paša nosaukuma provinces galvaspilsēta. Te kājām izstaigāsim pilsētas centru, apskatot nozīmīgākos vēstures pieminekļus. Tūrē gar Pontevedras upi nonāksim Kombarro – tipiskā zvejnieku ciematā, kurā apskatīsim tās etnogrāfisko mantojumu. Dodoties cari Sanšenšo un Portonovo mazpilsētām nonāksim pie vienas no slavenākajām Galisijas pludmalēm – La Lazanda. Ekskursijas ilgums ~8 stundas.
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)Ekskursija uz Nāves krastu
31.03.2024 09.00 no viesnīcas

Nāves krasta nosaukums radies tāpēc, ka simtiem kuģu ir uzskrējuši uz piekrastes stāvajām klintīm un nogrimuši šajā Atlantijas okeāna krastā, ko apskatīsim mūsu ekskursijas laikā, kuras gaitā skatienam pavērsies arī neskaitāmas nemierīgu ūdeņu apskalotas pludmales. Ekskursijas gaitā apskatīsim sekojošas vietas: Pontemaseiru – mazpilsētu ar viduslaikos būvētu tiltu un leģendām apvītu atmosfēru, zvejniekciemu Muros – tā senāko daļu un ostu. Karnotu, ar kāpām un pludmalēm, purviem un Pindo kalnu, Ezaro, kur atrodas Šallas upes ūdenskritums, svētvietu jūras krastā, kur pēc leģendas Jaunava Marija parādījās apustulim Santjago, kā arī Finisteres ragu, kuru senatnē uzskatīja par pasaules malu. Ekskursijas ilgums ~9 stundas.
21: 50 Transfers no viesnīcas uz lidostu.
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)                               Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!

 

 

Tiešais lidojums + Exe Peregrino 4* viesnīca 899 €
Tiešais lidojums Rīga - Santjago de Kompostela - Rīga 499 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *