cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Gruzija - no Tbilisi līdz Batumi Melnās jūras krastā... GARANTĒTS

trip-pic
11. - 18. augusts
8 dienas | Gruzija
Pēdējā iespēja!
Palikušas 2 vietas!
Valoda - latviešu
Remiro travel
no 990 € Rezervēt
Cena 990 €

Ceļojuma programma

Gruzijas iespaidīgākās vietas - Kazbegi kalni, vīna reģions Kakheti, senā Gruzijas galvaspilsēta Mcheta, atpūta populārajā Melnās jūras kūrortā Batumi un pārsteidzoši gardā gruzīnu virtuve un vīns!

1. diena, 11.08. - svētdiena

Satikšanās Rīgas lidostā ar Remiro Travel pārstāvi 2 h pirms lidojuma.

Lidojums: tiešais reiss Rīga - Tbilisi, plkst. 23:20-04:40 (4 h 20 min.).

Ierašanās Tbilisi. Transfērs uz viesnīcu.

Nakšņošana plānota viesnīcā Batesta, Tbilisi. Blakus valūtas maiņas punkti.

 

2. diena, 12.08. - pirmdiena

SENAIS TBILISI

Brokastis viesnīcā.

Tbilisi pilsētas apskate. Ar gaisa tramvajiņu pārcelsimies pāri Tbilisi centram, Kuras upei un uzbrauksim klints virsotnē izbūvētajā, senajā Narikala cietoksnī (4. gs). No šejienes paveras Tbilisi vecā rajona un visas pilsētas panorāmas skats. Karvasla - vieta, kur var redzēt senos gruzīnu tērpus un roku darbu izstrādājumus. Abanotubani rajons ar 19. gs. austrumu stila dzīvojamām mājām un nelielām, apaļām mājiņām - pirtiņām, kas celtas 16.-17. gs., un sēravotiem, kuros savu veselību uzlabojuši arī A. Čehovs, F. Dostojevskis, A. Puškins u.c. Klints aizā izbūvētā gājēju taciņa, kas ved uz šauru, augstu ūdenskritumiņu.

Ierašanās vakariņas gruzīnu restorānā, ar gardiem gruzīnu ēdieniem - tādiem kā hačapuri, šašliks un, protams, vīns!

Nakšņošana plānota viesnīcā Batesta, Tbilisi.

 

3. diena, 13.08. – otrdiena

VĪNA - KAKHETI REĢIONS

Brokastis viesnīcā.

Pilnas dienas ceļojums uz Kakheti reģionu:

Kakheti asociējas ar vārdu vīns. Šeit ir simtiem dažādu vīnogu šķirņu, kas audzētas šajā reģionā un katram no ciemiem ir savas īpašās vīnogu šķirnes. Arī Latvijas veikalos nopērkamie gruzīnu vīni lielākoties ir ceļojuši no Kakheti saulainā vīnogulāju reģiona!

Pa ceļam piestāsim vīna ražotnē - šeit iespējams nodegustēt un iegādāties populārākos Gruzīnu vīnus: Saperavi, Khvanchkara, Kindzmarauli…

Sighnaghi - skaista, veca pilsēta, kuru ieskauj aizsargmūris, izvietojusies kalna galā virs auglīgas ielejas.

Sv. Nino sieviešu klosteris.

Vēlās pusdienas (iekļautas cenā) pie Simona - gardā gruzīnu virtuve, vīns, čača, nepārspējamie gruzīnu tosti un pat dziesmas!

Atgriešanās Tbilisi. Nakšņošana plānota viesnīcā Tbilisi, Batesta Hotel.

 

4. diena, 14.08. – trešdiena

TBILISI - SENĀ MCHETA - KAZBEGI PILSĒTA

Brokastis viesnīcā.

Brauciens uz milzi Kazbeku (5034 m.).  Kazbegi pilsēta atrodas 157 km no Tbilisi, Kaukāzu galvenās daļas dienvidu nogāzē.

Pa ceļam apskatīsim Mchetu - Gruzijas pilsētu, kuru noteikti esot jāapmeklē! Džvari (Jvari) klostera apmeklējums. Klosteris atrodas kalna galā, no šejienes paveras skaists skats uz Mchetu, kas atrodas kalna pakājē 2 upju - Kuras un Aragvi, sateces ielokā. Mcheta - viena no vecākajām Gruzijas pilsētām, kas līdz pat 5. gs. bijusi Gruzijas galvaspilsēta. Šauras, senatnīgas ieliņas, kafejnīcas un veikaliņi… Svetichoveli katedrāles apmeklējums un brīvais laiks čučhelu un citu suvenīru iegādei.

Brauciens pa Gruzijas kara ceļu. Šis senais ceļš tā neaprakstāmā, romantiskā skaistuma dēļ ir cildināts dažādu dzejnieku un rakstnieku rakstu darbos. Šī vieta ir ievērojama ar skaisto ainavu, floru un faunu, cilvēkiem un vēsturi, un daudzi uz Gruziju atbraukušie tūristi šo vietu atceras kā iespaidīgāko. Ceļā posmā var vērot iespaidīgos Gruzijas dabasskatus un nocietināto Ananuri klosteri, no kura paveras skaists skats uz zaļo kalnu ielokā esošo debeszilo Žinvali ūdenskrātuvi. Pārsteigs arī straujie ceļa pagriezieni, kuros jāizmainās ne vien diviem pretī braucošiem auto, bet arī ar govju bariņiem, kas tā vien tīko atveldzēties ar gaisa plūsmu, ko rada garām braucošie auto…

Brīvais laiks pusdienām.

Lieliska iespēja apskatīt Svēto Gergeti Trīsvienības klosteri augšā kalnos ar 4x4 Mitsubishi Delica transportlīdzekļiem (pēc izvēles, par papildu samaksu). No klostera paveras skats uz Kaukāza masīva kalnu virsotnēm, Kazbeku un tā ieleju.

Nakšņošana viesnīcā Gudauri.

 

5. diena, 15.08. – ceturtdiena

UPLITSCIHE ALU PILSĒTA - KUTAISI

 Brokastis viesnīcā.

Dodamies uz centrālo Gruzijas daļu.

Uplistcihe alu pilsēta ir viena no vecākajām seno laiku apmetņu vietām Kaukāzā. Sastāvējusi no vairāk kā 700 alām un alu sistēmām, kas izkaltas klintī, no kurām tikai 170 saglabājušās līdz mūsdienām. Tās pirmsākumi meklējami vēlā bronzas laikmetā - aptuveni 900. p.m.ē., bet tā ir attīstījusies, galvenokārt, laika posmā no 5. gadsimta līdz 1. gadsimtam pirms mūsu ēras. Pirms Gruzija kļuva par kristiešu valsti, šī vieta bija īpaša ar pagānu rituāliem. Galvenais karavānu ceļš no Āzijas uz Eiropu atradās vien 2 km uz ziemeļiem no pilsētas.

Pusdienas un mājas vīna baudīšana Stalbera vīna pagrabā. Šeit saimnieki gatavo visu paši - cep maizīti, gādā cienastu, brūvē čaču un vīns te tiek izturēts pazemes krūkās!

Pārbrauciens uz Kutaisi - otru lielāko Gruzijas pilsētu ar tūkstošiem gadu senu vēsturi.

 Vakariņas (iekļautas cenā) un nakšņošana plānota viesnīcā hotel Gora, Kutaisi.

 

6. diena, 16.08. - piektdiena

KUTAISI - BATUMI

Brokastis.

Kutaisi ir viena no senākajām Gruzijas pilsētām, atrodas Rietumgruzijā, gleznainās Rioni upes krastā. Tirgus apmeklējums. Iespējams iegādāties garšvielas, tējiņas, augļus, riekstus… Īpaši vērtīga garšviela esot Svanetijas sāls.

Sataplia alu apmeklējums. Stalaktītiem un stalagmītiem bagātie alu labirinti atklāti pagājušā gadsimta sākumā, izsekojot strautiņu, kas pazudis plaisā. Mūsdienās alas ir izgaismotas ar dažādu krāsu apgaismojumiem un labirintos ir patīkami vēss. Šeit varēsim apskatīt arī atklātos dinozauru pēdu nospiedumus!  Pēc labirinta izstaigāšanas, kāpsim kalna galā, kur būs iespēja pastaigāt pa stikla platformu, izbaudīt bezdibeni zem kājām un zilganās kalnu nogāzes tālumā!

Došanās ceļā uz Batumi - Melnās jūras piekrastes pērli!

Batumi visā savā krāšņumā parādās tieši naktī, kad ēkas un ielas pārņem gaismu un krāsu spēles. Te senatnes elpa mijas ar modernu šiku!

Brīvs vakars Batumi. Iespējams doties uz Piaca laukumu ar āras kafejnīcām, kur nereti notiek dzīvās mūzikas pasākumi un ir uzstājušies tādi pasaulē slaveni mākslinieki kā Andrea Bočelli.

Pēc saulrieta iesakām doties pie Ardagani ezera, lai vērotu krāšņu strūklaku šovu dažādu mūzikas ritmu pavadībā. Strūklakas ritmiski maina savu formu un krāsu... lāzeršovs Jums atainos Batumi un Gruzijas vēsturi! Nakšņošana viesnīcā Batumi.

 

7. diena, 17.08. – sestdiena

BRĪVA DIENA BATUMI

Brokastis viesnīcā.

Brīva diena Batumi. Var doties pastaigā pa Batumi jauko piejūras promenādi, peldēties jūrā, vienkārši atpūsties pie dabas… iepirkties, vērot delfīnu šovus vai baudīt Batumi jaukās kafejnīcas. Iespējams uzbraukt ar gaisa vagoniņu Anuria kalnā, lai no augšas vērtos Batumi panorāmā. Dabas mīļotājiem iesakām apmeklēt Batumi botānisko dārzu, kas ir viens no lielākajiem un bagātīgākajiem dārziem pasaulē, tas aizņem veselus 113 hektārus un kļuvis par mājvietu ap 2 tūkstošiem dažādu augu no visas pasaules, tas ir arī vispopulārākais apskates objekts Adžārijā.

Nakšņošana plānota viesnīcā Batumi.

 

8. diena, 18.08. - svētdiena

Transfērs uz lidostu. Tiešais lidojums mājup... Batumi - Rīga, plkst. 05:30-08:50 (4 h 20 min.).
Cenā iekļauts:

 • tiešais lidojums ar aviokompāniju airBaltic: Rīga-Tbilisi-Rīga (ekonomiskā klase), ēdieni un dzērieni lidojumu laikā par papildu maksu;
 • nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • visi programmā minētie transfēri - pārbraucieni ar komfortablu autobusu;
 • vietējā gida (krievu val.) pakalpojumi Gruzijā;
 • grupas vadītaja (latviešu val.) pakalpojumi;
 • 3 naktis 3* viesnīcā Tbilisi, 1 nakts viesnīcā Gudauri, 1 nakts viesnīcā/viesu mājā Kutaisi, 2 naktis viesnīcā Batumi (visas naktis divvietīgos numuriņos ar labierīcībām, ģimenēm pieejami arī trīsvietīgi numuriņi);
 • 6 brokastis, 1 pusdienas pie Simona ar vīnu un dziesmām (Kakheti), 1 vakariņas (Kutaisi);
 • dzeramais ūdens pārbraucienu laikā;
 • visas ieejas maksas, kas paredzētas programmā.

 

    Iespējamie papildu izdevumi:

 • ierašanās vakariņas restorānā: 17.50 EUR;
 • pusdienas un mājas vīna baudīšana Stalbera vīna pagrabā: 15 EUR;
 • pārējās ēdienreizes;
 • busiņš kalnos: 20 lari;
 • dzeramnaudas vietējam gidam un šoferim: kopā 20 EUR;
 • ceļojumu veselības apdrošināšana, BTA optimālā programma (skatīt): 17.62 EUR - pers. līdz 64 g. / 35.23 EUR - pers. no 65-74 g.;
 • piemaksa par vienvietīgu numuriņu: 150 EUR (ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu).

Papildu izdevumu cenas var mainīties.

 

Valūta: 1 GEL (Gruzijas lari) = ~ 0.28 EUR. Larus mainīsim uz vietas Gruzijā, līdzi jāņem EUR.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2007. gada 19. novembra un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās.

Vai LR pilsoņa ID karte (identifikācijas karte).

Nepilngadīgajiem (līdz 18 gadu vecumam), ceļojot ar vismaz vienu no vecākiem, ceļojumā līdzi jābūt pasei un dzimšanas apliecībai (vai notariāli apstiprinātai tās kopijai).

 

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Pieteikums ceļojumam, norādot precīzus braucēju datus: vārds, uzvārds, personas kods, pases vai ID kartes numurs un derīguma termiņš. Personas kodu un dokumenta datus var pievienot rezervācijai arī vēlāk;
 • veikt 150 EUR personai rezervācijas maksu - avansa iemaksu (jāveic 3 dienu laikā);
 • pilnīgs norēķins jāveic līdz 01.06.2024.
 • Savstarpēji rakstiski vienojoties, minētie ceļojuma samaksas noteikumi var būt arī citādi.
 • Ja ceļojuma maksa netiek veikta līdz maksāšanas kārtībā norādītajiem datumiem, Remiro travel ir tiesības anulēt rezervāciju iepriekš par to nebrīdinot.

Atteikšanās no ceļojuma:
Ceļotājs jebkurā brīdī pirms kompleksā tūrisma pakalpojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu, samaksājot sekojošu līguma izbeigšanas maksu:

 • ja līdz braucienam atlikušas vairāk nekā 60 dienas, tiek ieturēta rezervācijas maksa 150 EUR personai;
 • ja līdz braucienam atlikušas mazāk kā 60 dienas, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt citai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā. (Var tikt piemērotas aviokompānijas soda sankcijas par vārda maiņu.)

 

Papildu informācija:

 • Remiro Travel ir tiesīgs mainīt dienu kārtību un ekskursiju secību ceļojumā.
 • Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru. Remiro Travel piedāvā iespēju piemeklēt istabas biedru/i.
 • Viesnīcu nosaukumi minēti plānotie, iespējamas nelielas izmaiņas neatkarīgu apstākļu dēļ.
 • Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem (nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju vai aviokompānijas reisa kavēšanās rezultātā).
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī saistībā ar ceļu vai lidostu nodokļu, degvielas cenu sadārdzinājumu  un ASV dolāru kursa pieaugumu.
 • Minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams kompleksā pakalpojuma sniegšanai ir 15 dalībnieki. Grupā plānoti 15-30 dalībnieki.
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām (ratiņkrēslā). Personām, kuras pārvietošanās spējas ir ierobežotas fizisku vai mentālu problēmu, kā arī vecuma dēļ, un kuras stāvoklis prasa papildu palīdzību.
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators Remiro Travel.
 • Remiro travel informē, ka ceļojuma laikā var tikt veikta fotografēšana un / vai filmēšana atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti plašsaziņas līdzekļos, sociālajos tīklos ar mērķi informēt sabiedrību par notiekošo ceļojumu!
Cena 990 €
Pusdienas un vīna baudīšana 15 €
Ierašanās vakariņas 17.50 €
Med. apdrošināšana līdz 64 g. - optimālā 17.62 €
Med. apdrošināšana no 65-74 g. - optimālā 35.23 €
Piemaksa par vienvietīgu numuriņu 150 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *